Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Teď jsem se dočetl že od června UOHS zabýva zavedením poplatku za modemy a stb.Podle informací UPC hrozí pokuta 10 milionů.tak nevím jestli jse jim to nakonec vyplatí,protože plno lidí kvuli tomu odešlo ,nebo je ve výpovědích a při jejich zrátách je - 10 milionů docela dost + samozřejmě povinost poplatek zrušit,jestli k tomu UOHS dojde.

jak jsem psal dříve při zavedení poplatku za modem,že by se na to měl podívat UOHS,protože UPC je u nás monopolní kabelovka,která využívá svého dominantního postavení na trhu k zavádění polatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Neplést si ÚOHS s ČTÚ!

 

Jinak pikantní na tom je, že za ČTÚ se k tomu vyjadřuje Malina. :) Je to samozřejmě shoda náhod, ale někoho by mohlo i napadnout, že může jít o vyřizování účtů. :D

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nejsem zastáncem těch bafuňářů na UPC, ale realita je taková, že oni přece deklarují (UPC), že každý, kdo nesouhlasí s poplatky - zvýší se jim cena - drastické to fakt ale není - od příštího roku se vám zdvihne cena nejen potravin a navíc se sníží realná mzda, což jsem zvědavý, kdo tohle bude prošetřovat (což se skutečně týká těch, co "žijou" ze slev), může bez sankcí okamžitě vypovědět smlouvu, vrátit zařízení a šmytec.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Teď jsem se dočetl že od června UOHS zabýva zavedením poplatku za modemy a stb.Podle informací UPC hrozí pokuta 10 milionů.tak nevím jestli jse jim to nakonec vyplatí,protože plno lidí kvuli tomu odešlo ,nebo je ve výpovědích a při jejich zrátách je - 10 milionů docela dost + samozřejmě povinost poplatek zrušit,jestli k tomu UOHS dojde.

jak jsem psal dříve při zavedení poplatku za modem,že by se na to měl podívat UOHS,protože UPC je u nás monopolní kabelovka,která využívá svého dominantního postavení na trhu k zavádění polatků.

Kdo využívá služeb UPC, tak rozhodně kvůli 49Kč nebude rušit smlouvu. Navíc spousta klientů má zvýhodněnou cenu a hlavně kam by šli? K O2 s jejich mizérií? Nebo kam jinam? To je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě... Není kam jít! A UPC toho využívá. Chovají se tak, jak se chovají, protože moc dobře vědí, že lidé nemají v podstatě na výběr a jsou více méně nuceni jejich služby odebírat, i když je kultura a slušnost pro UPC cizím pojmem. Chybí tu konkurence - a tím nemyslím nějaké malé kabelovky na Moravě nebo O2, jehož služby jsou de facto produktová past. Proč v kabelovce není u nás stejná konkurence jako u satelitu? Tam je těch možností alespoň několik. Tady? Ve velkoměstě sotva. UPC koupilo Karneval, jedinou větší konkurenci, a teď se směje, protože trh má pro sebe. A těch 10 milionů pokuty? To je leda tak k smíchu, když za rok vydělají nespočetněkrát více. Takové "kauzy" by to chtělo častěji. UPC potřebuje jediné - dostat pořádně do držky. A bral bych to od vedení dolů.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Účtovat si za pronájem zařízení je naprosto legitimní. A že to dřív nebylo, to je pochopitelná věc, protože pokud dostal STB každý klient automaticky, tak nemělo smysl to oddělovat od platby za službu. Dneska má ale spousta lidí koupený CAM a STB nevyužívá, takže je logické, že nějaký rozdíl oproti těm, co mají STB v pronájmu, být musí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Bydlím 30 let na menším sídlišti,kde ještě kabelovku zavedl Karneval a provozoval ji.Pak došlo k tomu že Karneval koupil UPC.Protože zde bydlím od mala tak znám v podsatět 99% lidí kteří zde bydlí což je 132 bytů.Schválně jsem si pro sbe udělal malý průzkum jak je tedy s tou kabelovkou a tím že lidem nevadí to zvýšení a že většina používa CAM.Když začnu u nás v baráku tak z 11 bytových jednotek za poslední 3 měsíce odešli od UPC všichni mimo nás a ještě mladý rodiny,která se sem teď přestěhovala a využívá kabel 2 měsíc.Jinak 4 byty si před časem koupily satelit 2 přešly k O2 a 3 využívají DVB-T.Ale za dob Karnevalu a v začátcích UPC využívaly kabel všichni.Takže jen u nás v baráku je viditelný pokles.A celkově na sídlišti využívá UPC z 132 možných pouze 23 bytů.A znich ani jeden pře CAM.I když vím že UPC má mnoho klientů tak je za poslední rok vyditený pokles o více jak 6% tedy 40tisíc a bude pokračovat.Jinak s lidma se kterýmá se stýkám a mnozí mají kabel od UPC.protože u nás ve městě v podstatě neexistuje konurence v kabelovce většina ani neví co CAM je a ty kdo to vědí tak nevidí důvod pro využívání.Takže já neznám nikoho bez settopboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U tebe v domě je možná pokles, jinde je zase nárůst (třeba co se týká připojení k internetu), takže s úvahami o celkových číslech klientů nemá smysl spekulovat. V každém případě se každý člověk může svobodně rozhodnout, zda-li bude nebo nebude služeb UPC využívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...