Přejít na obsah

Změny cen TV nabídek od 1.7.2012


tomus

Doporučené příspěvky

A je to dostatečné informování zákazníka? Není přece mojí povinností neustále sledovat, či si nespravili nějakou změnu v ceníku ... Kdyby mi dorazil dopis a nebo sms, jak někteří uživatele zmiňují, tak nič nenamítám a stihnu podat výpověď služby včas ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Na webové stránce UPC byla tato změna avizována dostatečně v předstihu, čím byla splněna podmínka oznámení.

Ano, to je pravda. Ale v tom samém oznámení je vedle informace o poplatku za pronájem settopboxu také oznámeno, že od 1.7.2012 bude do nabídek Standard, Supreme a Komfort zařazen program Eurosport 2 HD. A zařazen není. Tak k pak není moc divu, že taková oznámení někdy zákazníci přejdou nebo si jich nevšimnou, když evidentně je nebere vážně ani ten, kdo tato oznámeni vydává, tedy UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně třeba před časem přišlo na mail upozornění o změně obchodních podmínek (nebo jak se to jmenuje) s informací, že pokud s nimi nesouhlasím, můžu vypovědět smlouvu, i kdybych měl podepsaný závazek na konkrétní dobu odebírání služeb.

BTW - Já sice nejsem žádný zazobanec, ale stále nechápu lidi, kteří si stěžují, že jim nějaká komerční firma nechce něco dávat zadarmo. UPC není žádná charita, jejím hlavním cílem je vydělávat prachy svým akcionářům. To, jestli jsou ty poplatky úměrné, nebo ne, nedokážu posoudit, protože neznám jejich provozní náklady, poplatky provozovatelům stanic a koneckonců ani cenu, kterou platí výrobci za ty svoje "luxusní" STB. Já můžu jenom posoudit, jestli jsou ty platby UPC úměrné mé kapse, a pokud by nebyly, nebudu se tady sáhodlouze rozčilovat nad zlodějema z UPC, ale prostě změním firmu. Bydlím v Ústi n.L. a několikrát za rok si projíždím nabídky konkurencí a můžete si říkat, co chcete, ale UPC je pořád - alespoň pro mě - nejvýhodnější. Můj názor.

Přeji hezký večer.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...