Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán

Jo, já jsem pro. Zavoláš tam, aby pustili na zkoušku třeba NASA  4K? Pár providerů v ČR to už má, tak proč ne největší poskytovatel kabelové tv v ČR? Brnkni jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová technologie v kabelu je DVB-C2, přičemž počet zařízení, jenž jsou schopny toto přijmout, bude v republice tak do počtu prstů na jedné ruce. DVB-T2 je už z názvu pozemní vysílání, takže to nemá v kabelu co pohledávat a pokud ano, tak jenom jako nezávazný doplněk. Rozhodně ne tím zaflákávat frekvence za situace, že to absolutně k ničemu není. Snad už to jako vysvětlení stačí...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufán, že Vodafon nabídne nový STB co bude umět i UHD.
Jen se bojím, že nebude s HDD, podobně jak je to u STB IP operátorů, kteŕí spíše používají vzdálené nahrávání do cloudu.

Pak by se třeba v létě mohl objevit i UHD kanál (že by třeba OH)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

@quadra2030 E-e, fakt nema... 😉
Z jednoho prosteho duvodu: vyssi rozliseni ma jedno jedine rozumne vyuziti - ze clovek uvidi vic obsahu najednou, aniz by musel scrollovat jak pako sem a tam...
Tj. vetsi kus kodu pri programovani, vetsi kus fotky pri zpracovani grafiky, vic cisilek v tabulce, atd.

A tohle jde zcela do kytek presne v momente, kdy je kvuli miniaturnim rozmerum zobrazovadla ten obsah tak titěrný, ze uzivatel musi zapnout scaling a vsechno zvetsit na 200 a vice procent, aby vubec neco videl!
Protoze pak je obrazovce videt v lepsim pripade tak nejak stejne mnozstvi informaci jako na obycejnem zobrazovadle a v horsim pripade dokonce mene!

Jinymi slovy, je tam videt sice uplny hovno, ale zato fakt dokonale ostry... no super, to je fakt vyhra! 🤮

Takze jak uz jsem rekl, napr. u pocitace dava 4k smysl pouze a jen s uhloprickou minimalne 48" - kdyz je pro Full HD idealnich kolem 24", pro 4k je logicky odpovidajici uhlopricka 48"...
Obdobne u TV - mam-li Full HD 59" a je to tak akorat, na 4k by to muselo byt nejmene dvakrat tolik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, fanfán tulipán napsal:

Jo, já jsem pro. Zavoláš tam, aby pustili na zkoušku třeba NASA  4K? Pár providerů v ČR to už má, tak proč ne největší poskytovatel kabelové tv v ČR? Brnkni jim.

no vidíš dobrej tip na dobrej kanál ……….vždyt to tady nikdo nechce...…...protože co by dělali ty co na to nemaj zařízení

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 16 minutami, Honza333 napsal:

no vidíš dobrej tip na dobrej kanál ……….vždyt to tady nikdo nechce...…...protože co by dělali ty co na to nemaj zařízení

Zatím na to nemá zařízení ani UPC 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

Nevím, co by dělali ti, co nemají zařízení. Budu hádat. Neviděli by to? A proč by to neviděli? Protože nemaj zařízení? No, ono by to stejně stálo za h*vno. Chceš se dívat na starty rakety Virgin nebo Falcon a věřit, že se možná ještě během svého života podíváš na Mars? Na to nemáš důchodové připojištění. Ani já ne, takže budu sedět prdelí na Zemi a dívat se na ČT 24 v DVB-C2 H266 (ano, H266 - už se připravuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...