Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán

UHD je stejný marketinkový trik, jako již zaniklé a kdysi opěvované 3D. To se nechytlo, stejně, jako se nechytne UHD. A já vůl tenkrát koupil 165cm UHD TV s aktivním 3D a ještě dvoje brýle pro rodinu. Kvůli Avatarovi. Na brýle sedá prach ve skříni,  UHD obsah se vzhledem k poměru kvality a velikosti dat neoplatí stahovat, natož ho cpát do DVB-C, S, či někam jinam. Pokud nebudeme mít doma zobrazovací panely o úhlopříčce nad 3 metry, tak je UHD mrtvé. Do dvou metrů to je absolutní zbytečnost a video 720p o toku kolem 5000 mbps je ažaž velmi dobré. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Marek-26 napsal:

Když přijde Eurosport s 4K kanálem vysílajícím olympiádu, tak pak bych ho v nabídce viděl mnohem raději než promo smyčku. I přes to, že si doma 4K nepustím 😁

radši o tom tady nemluv nebo se do tebe pustěj co budou dělat ty co nemaj 4k tv

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

4k rozliseni ano, ale pouze na tomu odpovidajici uhlopricce... a to je, oc tu bezi!

Ty pidiTV, kterych jsou plny letaky a newslettery obchodu s elektronikou, jsou uplne k prdu... podobne k prdu, jako je 4k na miniaturnich 13" noteboocich nebo full HD na 6" telefonech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán
Citovat

Když na 4K TV sleduješ taková videa,tak se celkem nedivím,že nechápeš,k čemu je dobrá TV s takovým rozlišením....

No synku, to si mě asi nepochopil. Vidím rozdíl mezi DVD kvalitou a 720p. Mezi 720p a 1080, no upřímně, zas až tak ne. A UHD? Jak jsem psal výše... Zřejmě vidíš víc, než ostatní populace a taktéž víc víš.

Citovat

To je ale problém lidí,kteří si ve své nevědomosti takové TV kupují. Já to za ně řešit nebudu

No sláva! On se tě o to ani nikdo neprosil.😝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...