Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Peedee2
před 11 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Peedee2@ Smysl H265 je tam, kde je omezený počet volných frekvencí,

 

Kodek H.265 má oproti H.264 rozhodně smysl hlavně díky jeho specifikacím 🙂

Jinak Netflix jede na VP9, H.264 a H.245, takže si nemyslím, že by měl v plánu přejít výhradně na AV1. Hlavně chce využívat kodeky nezatížené licenčními poplatky.

Upraveno uživatelem Peedee2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě vysvětli..... při kodeku h265 se při zachování kvality může snížit datový tok, dneska se samozřejmě nesleduje počet kanálů ale počet dat tak v balíku tady kecáš pěkný blbosti 265 je budoucnost a zákonitý vývoj....jo že to někdo nemá to je blbý, ale je to jeho problém.

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle treba prejit na DVB-C2? Taky by se usetrilo,

Ze to u uzivatele nebude v podstate nikde videt, zadne zlepseni kvality, zadne lepsi barvy, zadny lepsi obraz, zadne vylepseni zvuku? Nevadi, ale bude mit T2 (C2).

A ma snad UPC nejaky duvod snizovat datovy tok? Staci, kdyz casem vypere treba duplicity v SD a ma na rozdavani.

Zajimal by mne jediny duvod, proc mit T2, krome toho, ze odriznu velkou cast uzivatelu? Aha, je to IN.

 

3D taky byla budoucnost 🙂

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Peedee2 napsal:

 

Kodek H.265 má oproti H.264 rozhodně smysl hlavně díky jeho specifikacím 🙂

Jinak Netflix jede na VP9, H.264 a H.245, takže si nemyslím, že by měl v plánu přejít výhradně na AV1. Hlavně chce využívat kodeky nezatížené licenčními poplatky.

No to se právě obávám že na AV1 chce přejít na všech platfomách. Samozřejmě s výhledem třeba dvou tří let.

"In the future, Netflix has plans to make AV1 the default codec on all of its platforms. That is also the general plan for most major streaming platforms backing this service. YouTube currently has a small number of videos in AV1, as does Vimeo. This is certainly a step in the right direction, especially for mobile users."

https://www.gsmarena.com/netflix_has_started_streaming_to_android_in_av1-news-41413.php

 

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C2 je sice hezké, např. modulace AŽ 4096-QAM, ale v současných rozvodech, kde musí UPC používat 64-QAM namísto 256-QAM u vyšších frekvencí, použitelné těžko, vyměnit kabely celoplošně aby zvládly alespoň 1024-QAM (aby mělo smysl upgradovat z C1) je defacto nereálné . Navíc je třeba ještě vyměnit všechny STB

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, cvancara napsal:

A co takhle treba prejit na DVB-C2? Taky by se usetrilo,

Ze to u uzivatele nebude v podstate nikde videt, zadne zlepseni kvality, zadne lepsi barvy, zadny lepsi obraz, zadne vylepseni zvuku? Nevadi, ale bude mit T2 (C2).

A ma snad UPC nejaky duvod snizovat datovy tok? Staci, kdyz casem vypere treba duplicity v SD a ma na rozdavani.

Zajimal by mne jediny duvod, proc mit T2, krome toho, ze odriznu velkou cast uzivatelu? Aha, je to IN.

 

3D taky byla budoucnost 🙂

Samozřejmě že nechci snižovat datový tok ale místo by se získalo..... a ty duplicity to radši nekomentuju to už tam nemá dávno co dělat a já zase nechápu proč tam mít dvbt vůbec k čemu to tam je to mě vysvětli a jakou část uživatelů odřízneš

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, cvancara napsal:

A co takhle treba prejit na DVB-C2? Taky by se usetrilo,

Ze to u uzivatele nebude v podstate nikde videt, zadne zlepseni kvality, zadne lepsi barvy, zadny lepsi obraz, zadne vylepseni zvuku? Nevadi, ale bude mit T2 (C2).

A ma snad UPC nejaky duvod snizovat datovy tok? Staci, kdyz casem vypere treba duplicity v SD a ma na rozdavani.

Zajimal by mne jediny duvod, proc mit T2, krome toho, ze odriznu velkou cast uzivatelu? Aha, je to IN.

 

3D taky byla budoucnost 🙂

Samozřejmě že nechci snižovat datový tok ale místo by se získalo..... a ty duplicity to radši nekomentuju to už tam nemá dávno co dělat a já zase nechápu proč tam mít dvbt vůbec k čemu to tam je to mě vysvětli a jakou část uživatelů odřízneš

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...