Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Návštěvník hrochada

UPC by do toho nešlo už jen z důvodu nesouhlasu lidí - když to pro ně nebude mít reálné zlepšení, začnou hromadně odcházet, natož když UPC rozjíždí kampaň "díky UPC nemusíte řešit ukončení DVB-T". Navíc šetřit datový tok ve stávající sítí nezbytně nutné není a na vyšší modulaci se přejít na stávající sítí stejně nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 2 minutami, Honza333 napsal:

já žádnej STB nemám a jsem spokojenej ..... to myslíš tu krabici kde se nedaj ani seřadit kanály tak to opravdu mít nemusím

A TV s podporou DVB-C2 máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tebou naprosto souhlasím ale místo duplicit tam dát jeden program na zkoušku v Ultra , třeba promo smyčku,to by stálo za zvážení neříkej že né ????

Já nevím kolik lidí to má možnost sledovat ani mě to nezajímá ,když někdo chce a má o to zájem tak má taky technologii nebo si jí pořídí ale jak koukám tady je lepší nic neříkat hlavně aby hráli kanály mnau a šlágr a omlouvat lidi co maj kabelovku a koukaj na to přes scart připojení

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, dát promo smyčku ve 4k nedává smysl. Zaplácne se tím jeden mux a ti, co mají 4k televizi a CA modul (naprostá minirota zákazníků), se na to párkrát podívají. Kdežto duplicity v SD využije mnohem větší množství zákazníků. Ti, co mají CA modul v TV bez podpory h.264, boxy bez HD atd. Dále v některých lokalitách se frekvence muxu s HD kanály kryje s frekvencí z vysílače a tak je lepší koukat na SD kanály atp.

Ještě bych pochopil zařadit plnohodnotný kanál ve 4K, ale z aktuální nabídky se nenabízí nic, co by za zařazení stálo (sledovanost 0,0...).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...