Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Zdravím.

Už se to tady jednou řešilo,ale chci se zeptat,jestli někdo vyřešil problém se samovolným vypnutím 40MHz kanálu po určité době(po několika minutách) a s tím

spojené zpomalení rychlosti wifi na polovinu.Cisco pak zůstane pouze na SD kanálu až do dalšího restartu.Typoval bych,že je to taky problém firmwéru.A zkoušel jsem různá nastavení kanálů s pomocí Inssideru,takže žádným zarušením to není.Připojený router za Cisco bez problémů drží Standart+Wide.Můžete to někdo otestovat,jestli je to věc jen mého Cisca a mám jít do reklamace.Dik

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

Tak u mne dnes byl technik a po sdeleni meho problemu na me koukal jak na Jezise(ale byl v pohode),ze takovy problem jeste nevidel a ,ze jsem v Chebu jedinej :lol: kdyz jsem mu predvedl co ten modem dela(spis nedela) tak koukal a vrtel hlavou.Po dohode zajel pro jistotu pro novej modem a to technicolor tc7200 (puvodne opet chtel dat novy Cisco) .Takze ted uvidime jestli budou reklamace pokracovat nebo uz na potreti :thumbdown: bude vse jak ma bejt :salut:

Upraveno uživatelem Masaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

No ohlende me-modem zatim slape,nechal sem si zvednout tarif na 120+ (kdyz uz to je jen o 6kc drazsi za mesic ) ale nejak ta rychlost neodpovida viz priloha.Pritom upload je v norme :scratch:

upc.jpg.e0fe75ab04f558db78e55e4998be8e5f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ohlende me-modem zatim slape,nechal sem si zvednout tarif na 120+ (kdyz uz to je jen o 6kc drazsi za mesic ) ale nejak ta rychlost neodpovida viz priloha.Pritom upload je v norme :scratch:

 

Mám to to samé dokonce při tarifu 240 který mi sami zvedli (Cisco EPC3925) Měřím to na těchto stránkách:

http://upccz.speedtest.net/

Vypadá to na stejné stránky. Tyto mě byli doporučeny odpovědí technika přes technickou podporu.

V úterý přijde technik vyměnit modem, tak pak dám vědět. :evil::roll:

 

Edit: spouštět BEGIN TEST Your preferred server - tlačítko vpravo nahoře.

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pro zajímavost, teď jsem porovnal obě adresy speedtestů.

upccz.speedtest.net má default server Brno, www.speedtest.net pak Prahu (z mé lokality)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...