Přejít na obsah

Spolehlivost nahrávání záznamů na HD PVR od UPC


Návštěvník kytarista

Doporučené příspěvky

Návštěvník kytarista

Zdravím.

Chci si od UPC zapůjčit HD PVR kvůli pořizování záznamů z kabelovky.

Chtěl bych se zeptat uživatelů tohoto jejich zařízení, jaká je kvalita z něj pořízeného záznamu a s jakou spolehlivostí jsou záznamy prováděny?

Ptám se proto, protože jsem dřív měl nahrávací DVB-T set top box s HDD, který často zatuhával a u kterého se zdařila pouze tak každá druhá nahrávka. Proto jsem k podobným krabičkám, mírně řečeno, skeptický.

Děkuji za Vaše případné zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem tam něco zapomene nahrát - proč, netuším, asi se mu nechce...

zpestření poskytne náhodný restart během nahrávání způsobený standardním používáním souběžně s nahráváním (takže pokud na výsledku nahrávání záleží, tak ruce pryč)

 

btw v době hloupého analogu bylo vps, v době digitálu je prd... člověk se pomalu zdráhá tomuhle říkat pokrok

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si zvykneš, že po startu nahrávání si jdeš číst knížku, nebo se věnovat rodine, je to bez problémů. Pokud ale chceš koukat na něco jiného a nevíš na co (třeba děti na který hudební kanál) tak se s nahrávkou rozluč. Ve většině případu, se ti totiž PVR restartuje a je po nahrávce. Původně jsem si myslel, že to dělal můj původní Kaon KCF-B3000HCO 3000, ale není tomu tak. Zkusil jsem dva, pak verzi 3001, různé firmwary (český i slovenský) a je to stále stejné. Ale pokud se těšíš na restarty, tak tě mohu uklidnit, ty se dějí i bez zapnutého nahrávání. U Handanu si nevybavuji, že by se mi to stalo, ale pokrok nezastavíš.

 

Jarda

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem u znamych instaloval satelit. Prijem irdeto skylink z Aster, prijimac Mascom HD s HDD. A tam je nahravani teprve lahudka. Ten Mascom nahrava kodovane a nahravka se musi nasledne odkodovat. Potiz je ale v tom, ze dekodovaci klice se meni az 6x denne, tudiz pokud se na zaznam chcete podivat pozdeji, uvidite jen cernou obrazovku. Proto zlate UPC a jeho Kaon :)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me mozny problem Kaonu je v jeho funcki timeshift, ktera je trvale aktivovana a zbytecne zatezuje jeho system a zvysuje spotrebu el. proudu,

kdyby programatori Kaonu meli trochu snahu a nabidli moznost ji vypnout, pripadne de/aktivovat ji nejakym stiskem urciteho tlacitka tak by se mozna cast problemu vyresila,

ja osobne jsem tuto funkci snad nikdy nevyuzil, i kdyz uznavam ze prakticky vyznam ma.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám dotaz po 3 letech se vracím k UPC už mám net 60mb.Asi za měsíc budu měnit ,budu objednávat i televizi konfort za 650Kč.Mám dotaz ,když si objednám instalaci technikem dostatu od technika zdarma propojovací kabel 10 metru zdarma mezi zasuvkou a set-boxem.Protože jestli technik nedavá zdarma kabel tak je lepší samoinstalace.Net jsem si taky instaloval sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...