Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Já bych si tipnul, že UPC ruší prodej karet a CA modulů hlavně z finančních důvodů.

 

Protože na pronájmu se prostě více vydělává.

 

Beru to jako sprosťárnu podobnou té, když UPC zavedlo pronájem zařízení, které uživatelé měli už mnoho let. A najednou museli začít platit měsíčně nějaké poplatky za pronájmy - jak modemů, tak i set top boxů.

 

Prostě se snaží peníze vytřískat z lidí, kde se jen dá. To je holt byznys v současné podobě.

 

PS : Omylem jsem tento příspěvek napsal i do jiné diskuze.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Je to běžný způsob zajištění zisků firmy. Čím víc se klienti chovají uvážlivě a nerozhazují zbytečně, musí se hledat nové způsoby na zvyšování tržeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirkal

UPC chce výhledově zavádět boxy k horizon tv (viz odkaz z UPC.NL). Mám info z UPC, že prodej byl ukončen z toho důvodu, že brzy bude startovat plnohodnotný horizon tv a pomocí CA modulu nelze využít všechny vymoženosti nové služby. Holanďani ale CA modul mohou využívat, tak to snad pojede paralelně.

 

http://www.upc.nl/pdf/upc-horizon-installatiehandleiding-horizon-extra-mediabox.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že nikdo nevysvětlil věrohodně "proč".

A to "poskytování" zahrnuje i pronájem? Nebo pronájem bude dále fungovat? Ty informace ze strany UPC jsou nesrozumitelné, resp. nejednoznačné.

Vem to z ekonomického hlediska :) co s tisíci moduly, které se ještě nezaplatili? :) Pronájem zatím nekončí, ale zítra může klidně být všechno jinak. Záleží na UPC.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC chce výhledově zavádět boxy k horizon tv (viz odkaz z UPC.NL). Mám info z UPC, že prodej byl ukončen z toho důvodu, že brzy bude startovat plnohodnotný horizon tv a pomocí CA modulu nelze využít všechny vymoženosti nové služby. Holanďani ale CA modul mohou využívat, tak to snad pojede paralelně.

 

http://www.upc.nl/pdf/upc-horizon-installatiehandleiding-horizon-extra-mediabox.pdf

Slysel jsem to stejne, takze to asi bude pravda.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
Děkuji za odpověď. v tom případě bych tedy rád koupil od někoho Ca modul s kartou, ale nevim, jestli zrovna tady je na to nejlepší prostor. Kde bych se měl podívat? Aukro, annonce? Bazos?

 

Napiš mi - domluvíme se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Tak to nezní vůbec dobře já mám svoje moduly a nabídku Komplet ale pokud upc nebude prodávat/pronajímat moduly tak to určitě zruším - mám Loewe a nějaký STB pro horizont mě nezajímá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...