Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Modul jsem začal používat až poměrně nedávno, když jsem si koupil novou televizi Sony ... mám ji asi třičtvrtě roku, první půlrok bez problému, až asi v posledních 2 nebo 3 měsících se hláška zobrazuje asi každých 14 dnů. Je to poměrně otravné. V čem je potom problém - v modulu, v kartě nebo v televizi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dobrý den,

 

nechal jsem si od UPC zřídit digitální televizi spolu s internetem. Dnes mi byla služba aktivována a zároveň s tím mi technik donesl CA modul. Mám mít aktivní základní programy + balíček sport, avšak prvních 10 dní má fungovat vše. Nejprve jsem dal vyhledat programy a správně mi to našlo 155 programů a X dalších rádiových stanic. Poté jsem vložil CA modul do TV a napsalo mi to zprávu host certificate invalid-syntax incorrect, když se však podívám do informací CA modulu, tak je tam napsané, že CA modul je správně vložen. Nejdříve mi nešly žádné programy, po chvilce se některé zpřístupnily, jako například Sport 5, české programy, některé i v HD. Programy, které bych však měl mít v balíčku Sport a vlastně i ostatní programy, které by měly prvních 10 dní fungovat, nefungují. Hlásí to zprvu u nich Ověřování přístupu CA modulu a asi po 10-15 minutách Šifrovaný program.

 

Ještě bych chtěl podotknout, že mám LED TV Sencor a žádný nový firmware jsem tam nenašel. TV jsem měl i na stanicích ČT sport HD puštěnou více než hodinu, jak se tady radilo na fóru.

 

Prosím o nějaké rady, dříve než budu muset volat přímo na UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nevím jestli je těch 10 dní ještě aktuální, každopádně s reklamačkou bys uspěl jenom na to, co si platíš. A pokud to funguje, tak je všechno v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je pravda, že žádných 5 kroků autentizace mi neproběhlo. Rovnou se tam objeví ta hláška Host certificate invalid syntax incorrect. Proč ale některé programy jdou? Zkusil jsem zavolat na UPC a provést refresh, tak uvidíme, co to udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo jo, je to tak, jak píšete. Co byste mi doporučoval teď? Reklamovat TV nebo vyměnit CA modul za set top box nebo je ještě nějaká jiná možnost?

 

Mám tuhle televizi.

 

https://www.mall.cz/led-televize-smart- ... 4?v=696742

 

A je tam jasně napsané, že mí CI+ slot. Jak jsem se dočetl, tak CI+ by měl podporovat všechny CA moduly, tedy starší i novější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Je pravda, že žádných 5 kroků autentizace mi neproběhlo. Rovnou se tam objeví ta hláška Host certificate invalid syntax incorrect. Proč ale některé programy jdou? Zkusil jsem zavolat na UPC a provést refresh, tak uvidíme, co to udělá.

 

 

tak zkus zavolat na servis Sencor.

 

http://www.sencor.cz/servisni-mista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...