Jump to content

CI rozhraní a CA moduly

Retiree
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest fejfarz
Proč? Instalace modulu včetně naladění není žádná věda. 404,- kaček bych teda nevysolil.

Jo, když to funguje. Zrovna nedávno jsem viděl zdechlej CAM, nedekódoval nic a musel dojet technik ho vyměnit. Celkově tuhle demenci u UPC nechápu, protože stejně technik ke klientovi jede a strčit CAM do TV je otázkou pár vteřin, takže aspoň ověřit funkčnost by měl.

To mi na klidu moc nepřidalo :shock::D

Taky řeším jestli modul nebo sep-top-box a po zralé úvaze jsem došel k názoru že i když mám novou televizi s CI+ tak raději budu volit set-top-box protože když se mi televize porouchá a já budu muset použít jinou která slot nemá tak se na telku krom pozemního vysílání nepodívám. Se set-top-boxem si připojím jakoukoliv. Ten jeden ovladač navíc nějak přežiju. Stejně jsme měli dva kvůli satelitu.

Taky řeším jestli modul nebo sep-top-box a po zralé úvaze jsem došel k názoru že i když mám novou televizi s CI+ tak raději budu volit set-top-box protože když se mi televize porouchá a já budu muset použít jinou která slot nemá tak se na telku krom pozemního vysílání nepodívám. Se set-top-boxem si připojím jakoukoliv. Ten jeden ovladač navíc nějak přežiju. Stejně jsme měli dva kvůli satelitu.

To ti spíš klekne ten set-top-box...

• 3 weeks later...

Zdravím,

mám problém a to takový, že potřebuji k CA modulu vyrobit prodlužovací kabel (68pin), jelikož při zasunutém modulu přečnívá přes obrys televize a nevejde se do skříňky. Hotový kabel jsem nikde nenašel, tak prosím o radu, kde sehnat ty 68 pinové konektory cca 1,2 mm M/F, abych si kablík případně vyrobil sám ...

Díky za odpověď

To mu ale problém neřeší, protože ta část extenderu co bude dávat do TV, má stejnou délku jako stávající CA modul a bude tam teda zavazet úplně stejně.