Jump to content

CI rozhraní a CA moduly

Retiree
 Share

Recommended Posts

Dobrý den,

mám dotaz ohledně CA modulu. Zavedla jsem si službu od UPC pronajala si modul a k němu mám i kartu. Pokud bych si koupila CA modul od někoho, kdo ho už nepotřebuje. Bude fungovat s mojí kartou ?

Moc děkuji za odpověď

nebude, karta je sparovana s konkretnim zarizenim

pri nakupu CA modulu z bazaru je lepsi, kdyz Vam puvodni majitel předá i kartu a nasledne posle pozadavek na UPC s prevodem na Vasi smlouvu, UPC pak prevede CA modul i s kartou na Vas

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Technicolor bridge, 4x CA modul
  • Praha

Pokud puvodni majitel kartu od CA modulu vrati a modul vam proda bez karty , tak vam UPC na pozadani vyda novou kartu,

ale pozor - jen v pripade ze puvodni karta je opravdu vracena a take modul byl koupeny a ne jen pronajaty.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Tomus má pravdu. Stačí, když UPC dostane zpět původní kartu a získá souhlas (nebo úmrtní list) předchozího majitele modulu.

V takovém případě bez potíží k danému modulu (podle sériového čísla) zpáruje kartu pro Vás, resp. Vaši smlouvu.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno

Ja mohu nabidnout CA modul vcetne karty. Bohuzel pri zavedeni kabelove televize me spatne informovali, zda ji potrebuji a nakonec nebyla kompatibilni s moji televizi a musel jsem koupit tuner. S tunerem mi prisla i nova karta. Puvodni cena modulu je 1.209,-Kc a nabizim ho za 600,-Kc plus postovne popr. osobni predani v Praze.

5954afc756d5a_Photo18-04-2014090205.jpg.afe3996d575b8bff5e5754da0bf64b4d.jpg

• 2 months later...

Mne jde uplne vsechno mimo CT1HD, CT2HD, CT sportHD..., nechapu vubec proc.... Jinak jde Snad uplne vsechno mimo hustleru atd....

Nesetkal jste se nekdo s tim? TV LG asi rok stara, modul OK - zadne chyby atd... Proste na tehle trech programech to pise zadny signal....