Jump to content

CI rozhraní a CA moduly

Retiree
 Share

Recommended Posts

Guest Belbody
Temer jiste se bude jednat o zapomenuty filtr jak uz bylo zmineno, ktery zadrzi frekvence zhruba nad 450 MHz.

Na 450 MHz zadny kanal ani multiplex neni, to se tyka kanalu 170,5 MHz .

My problem was solved, the technician came today and verified the cable. He opened the UPC distribution box in the basement and there it was a filter on the cable.

He removed it and all is OK now, my CAM and card activated in less than 10 minutes on channel HBO.

Thank you all for replies!

--------------------

ceska verze s google translate :D

Můj problém byl vyřešen, technik přišel dnes a ověřit kabel. Otevřel rozvaděč UPC v suterénu a tam to bylo filtr na kabel.

Vytáhl ji a vše je nyní v pořádku, můj CAM a kartu aktivovat v méně než 10 minut na HBO kanálu.

Děkuji všem za odpovědi!

• 2 weeks later...
Guest Karel Brno

Zdravím pánové,

protože ten nový settopbox co mi nabídla UPC nestojí za nic, chci se zeptat zda někdo kdo vlastní tv Panasonic TX-P42G20E používá CI modul od UPC. Podle tech.dat od tv Panasonic tento model má DBV-C ale CI nikoliv CI+. Takže nevím zda karta kterou bych od nich objednal by fungovala.

Předem děkuji za případné reakce.

Guest Karel Brno

To tomus:

děkuji za reakci, objednal jsem ten modul, bude 30.12.2013. Podělím se o případné problémy nebo i o funkčnost.

Dík, Karel Brno.

Guest Karel Brno

warman :

děkuji moc za nabídku. Já se nechám překvapit. UPC mě volalo a tak jsem si to s tím jejich technikem konzultoval a on říkal, že by to neměl být vůbec žádný problém.

Ještě jednou dík. Karel

zdravím mám problém s CL modulem od upc, a sparovanim se svym TV Samsung UE40F5300.

Včera jsem dostal ca modul + kartu. TV Samsung s DVB/t/c/s. Karta hlásí no access, no activated, (code 4). UPC mi nahlášení zasílá signál stále dokola. Jakmile naladím třeba Nova HD, tak se mi objeví tahle hláška. A když chci přepnout třeba na funkční ČT 1, tak musím fakt honem, jinak se mi běhěm cca 5 sekund opět objeví tahle hláška a jsem zase na Nova HD.

jel jsem podle navodu viz

Postup pri instalaci CA modulu by mel byt nasledujici:

- naladit kanaly v DVB-C (111)

- pri vypnute tv SPRAVNE zasunout modul s kartou do sachty a po zapnuti zkontrolovat v prislusnem menu tv zda televizor modul detekuje

- nechat televizor zapnuty a pockat az se modul sparuje s kartou a nabehnou kodovane kanaly

a porad stejny error a nejde. Je chyba v modulu nebo u upc? Diky moc za pripadne reakce.