Jump to content

CI rozhraní a CA moduly

Guest Retiree
 Share

Recommended Posts

Guest Retiree

Toto také nechápu. Na 450 MHz jsou údajně vysílány doprovodné informace o všech ostatních multiplexech v síti UPC. Nechápu proto, že takové informace obsahuje každý aktivní multiplex s televizním signálem... A přijímač (televizor) si veškeré informace načítá z právě naladěného kanálu, jinak ani nemůže...

Guest Belbody

Myslím, že totéž, a já doufám, že to je jednoduché řešení pro technikem zítra.

V tomto domě se nikdy televize, použil jsem jen internet, kabel byl instalován v roce 2009.

Omluvte mou netrpělivost.

S tím DVB-C tunerem to nemusí být jisté. Mám LG37LH5000 a v dokumentaci se C tuner neuvádí, protože není nastaven pro ČR. Když jsem ale v základním menu navolil jinou zemi, ukázalo se, že kabelový tuner je a CAM naladí všechny programy včetně HD bez problémů.

Chtěl jsem se zeptat uživatele mipo (má stejnou TV jako já): opravdu používá modul CI+ u tohoto typu televize LG 37LH5000 k dekódování placených programů (např. sport). Mně totiž TV na modul Conax CI+ ani nevidí (řádek s přečtením informací o modulu je šedý a nejde rozkliknout). Pokud ano, sdělil by mi informaci o softwaru TV, jaký tam momentálně má (nejnovější je 3.75), případně informace o modulu (verze softwaru po rozkliknutí u mne šedého řádku Informace CI)?

Nevím totiž, jestli mám modul reklamovat a potřebuju mít jistotu, že s touto TV funguje!

To už jsem taky zkoušel. Bohužel nic. Kdyby tam nebylo Švédsko, Finsko nebo "--", tak mi to ani nenaladí těch 141 stanic (je tím "otevřen" DVB-C tuner)

SW TV je V03.40.000 mám nastavenu automatickou aktualizaci, nastavení země je - -, teprve pak se mi objevila v menu informace o CI

SW modulu je CNX - SECPLUSGRC - 2.8.1

HW version. 4.0.2

Interface vers. 0x40

Moc se v těch číslech nevyznám.

• -
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
  • Teplice

Ten modul je přímo od UPC nebo od LICy? A jak je modul starý?

O softwaru TV to zřejmě nebude, protože já tam mám verzi 3.65, tedy novější.