Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Tak v GM jsem sehnal 68pin pcmcia konektor, zítra na něho mrknu, jinak ho asi křupnu ze šrotu notebooku a protikus třeba že staré karty pcmcia ... Dík za odpověď ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den,

Nevíte kolík přiíjmacích zařízení (CA modul, stb) můžeme mít v jedné smlouvě? Mám 1 STB pronajatý a 1 modul odkoupený, a někdy se na aukru prodává za kolem 800 ale před nákupem bych chtěl zjistit jestli se to dá do jedné smouvy 3. zařízení.

Děkuji.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Nevíte kolík přiíjmacích zařízení (CA modul, stb) můžeme mít v jedné smlouvě? Mám 1 STB pronajatý a 1 modul odkoupený, a někdy se na aukru prodává za kolem 800 ale před nákupem bych chtěl zjistit jestli se to dá do jedné smouvy 3. zařízení.

Děkuji.

Na smlouvě můžete mít až 4 aktivní zařízení, z toho max. 2 Vám zapůjčí do pronájmu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Nevíte kolík přiíjmacích zařízení (CA modul, stb) můžeme mít v jedné smlouvě? Mám 1 STB pronajatý a 1 modul odkoupený, a někdy se na aukru prodává za kolem 800 ale před nákupem bych chtěl zjistit jestli se to dá do jedné smouvy 3. zařízení.

Děkuji.

Na smlouvě můžete mít až 4 aktivní zařízení, z toho max. 2 Vám zapůjčí do pronájmu.

dokonce 4

Děkuji.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Lee

Mám zajímavý problém. Pořídily se rodičům televize. Jedna velká LG a jedna malá Hyundai. Obě jsou od zásuvky s rozdělovačem cca 10m. Obě mají CI+ a dvb-c. Odevzdal jsem settopboxy abych jim nedělal už tak velký zmatek v ovládání a pořídil karty do tv. Levný, malý Hyundai dává kompletní placenou nabídku včetně balíčku sport. Velké LG dává kompletní nabídku, avšak kromě balíčku sport. MUX se sportem zdárně ignoruje. Při pokusu manuálního doladění nalezl z uvedeného MUXu pouze Sport5, ale žádný jiný program. Při zobrazení informací o CI, eventuelně při pohledu na předplatné mi TV hlásí chybu karty. Obě karty fungují v Hyundai bezchybně. Co s tím ted mam dělat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to na dva problémy.

1.Při ladění to najde jen FTA program (Sport5 není kódovaný) takže bych zkusil někde zadat vyhledání všech programů.

2. Při zasunutí modulu do TV se začnou zabrazovat nějaké kroky 1-5. pokud proběhnou všechny mělo by vše fungovat. Většinou jsem se setkal s tím, že se to "zaseklo" u kroku 4.

Bylo pak potřeba upgradovat FW TV na novější.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

rad bych poprosil o radu. Koupili jsme si TV od Sony http://www.elviapro.cz/42-3d-led-tv-bra ... 330-c-277/

 

Abychom nemeli 2 ovladace, rozhodli jsme se pro porizeni CA modulu s kartou UPC. Bohuzel se mi nedari naladit tyto programy:

 

CT 1 HD (CT 1 a CT 2 v SD ano)

CT 2 HD

CT SPORT HD

STV 1

STV 2

Markiza

JoJ a JoJ plus

Smichov

Fanda

Slovak Sport 1 (Slovak sport 2 HD ano)

 

Zkousel jsem vsechno mozne, ruzne frekvence, vraceni TV do tovarniho nastaveni, koupil jsem i poradny antenni kabel :( Jedna se o Prahu - Vinohrady.

 

Dekuju za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju za odpoved.

 

Je zvlastni, ze pred rekonstrukci bytu ty SK programy sly, stejne jako Fanda se Smichovem. Pred tydnem technik u nas byl, vymenil zasuvku se 2 zdirkami za tu se 3, merakem to promeril a rekl mi, at koupim lepsi kabel. Predal mi CA modul, dal koaxial k wifi routeru a zmizel :D Internet funguje v pohode, ruzne HD programy (Eurosport HD nebo Nova HD) nekostickuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...