Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník loskatos

Hodlám babičce koupit novou TV, vrátit settopbox s kartou a myslel jsem, že si někde koupím modul a od UPC mi daj jen novou kartu. Teď mi ale od nich přišla odpověď, že jediná možnost je, si od nich za 70 Kč měsíčně modul pronajmout. Nejen, že ho neprodávají oni, ale nemůžu si ho koupit ani nikde jinde z důvodu spárovanosti modulu a karty. Nechce se mi je přeplácet za pronájem CA+ modulu v ceně 500 korun, když si ho můžu sám koupit. Nevíte někdo, jak to tedy je?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každé zařízení od UPC je spárováno s kartou, která v něm je, tzn. se i zařízení s kartou vrací (je majetkem UPC)

CA modul lze zakoupit z druhé ruky i s kartou, pouze se pres klientské centrum přepíše z jednoho čísla smlouvy na jinou

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. v tom případě bych tedy rád koupil od někoho Ca modul s kartou, ale nevim, jestli zrovna tady je na to nejlepší prostor. Kde bych se měl podívat? Aukro, annonce? Bazos?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, aby z docasneho pozastaveni nebylo nakonec trvale, jako u UPC :roll:

 

re CA modul16. 3. 2015 15:32

 

Dle vyjádření z technického oddělení do budoucna již s poskytováním CA modulu nepočítáme, proto byl ukončen jejich prodej. :thumbdown:

 

Nemohl by se k tomuto vyjádřit Technik? Nemáte nějaké ověřené informace? Případně od kdy by zrušení proběhlo?

Děkuji.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...