Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Pri objednavce modulu mi prisel email ze me UPC bude v nejblizsi dobe kontaktovat,aby jsme se domluvili na detailech objednavky.Takze nemam duvod jim zatim volat.

To ze se tady ptam na foru:nevedel jsem ze ma otazka se tak moc rozvine a mozna prave proto jsem se zeptatl.Ze pak az mi bude volat nekdo z upc abych nebyl necim zaskocen.Jinak dekuji za vase odpovedi.

Až Vám zavolají ohledně domluvení termínu, tak si řeknete, že to chcete jako výměnu zařízení. Technik to bude mít poznamenané na ZL. Na ZL poté napíše, že odebral STB s výrobním číslem XXX a kartu č. XXX a nalepí výrobní číslo dodaného modulu a č. karty :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Pokud ma nekdo TV Samsung model:LE32C tak potvrzuji ze CA modul funguje.

Chci se zeptat:nemate nekdo odkaz kde najdu ciselne razeni TV kanalu jak je naladi STB Handan CV-5000 .

CA modul radi jinak kanaly nez jsem byl zvykly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Jak je to s řazením kanálů u stb Handan nevím, ale prosím, můžeš nám tedy říci, jak to všechno nakonec s tím Ca modulem proběhlo ? Myslím to, jak proběhla to dodání, zdali si stb technik odvezl, jak jsi původně chtěl atd ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
...CA modul radi jinak kanaly nez jsem byl zvykly.

CA modul pouze dekóduje kanály šifrované v systému Conax CAS7, nic víc, nic míň. S řazením kanálů v televizoru nemá nic společného. Pokud je mi známo, Samsung řadí kanály abecedně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

CA modul jsem objednal online.Asi za 3hodiny mi volali z UPC aby se dohodli na detailech.Rekl jsem ze chci modul jako vymenu zarize za stb.

Dneska rano prijel technik dodal modul a stb si odvezl.Aktivace programu trvala 1,5hodiny.

TOMUS:moc dekuji to jsem presne hledal :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Fajn a mohu se ještě zeptat, co ti technik zanechal za dokument, že si stb odvezl a co v něm případně je uvedeno ? Ptám se kvůli případným problémům v budoucnosti, pokud by náhodou nastaly. Určitě víš, proč se na to ptám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Technik mi dal kopii zakaznickeho listu kde je napsano cislo STB a cislo smart karty a ktomu je napsano-zarizeni odebrano.Na tom samem liste je pak nalepeny ciselny kod CA modul s poznamkou ze modul je dodan- zakoupen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...