Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

chtel bych se zeptat na zkusenosti ohledne CI+ (konkretne z UPC nabidky) a TV/monitoru P2770HD, ktera podle specifikace ma pouze CI.

Podle wikipedie http://en.wikipedia.org/wiki/Common_Interface#CI.2B a zde udajneho pana Kubika ( technika LICA ) by CI+ a CI by meli byt oboustranne kompatibilni.

Take, zda poskytovatel, zde UPC, nejak neomezuje dekodovani kanalu pres CI.

 

Diky, Rob

 

mam Samsung P2270HD a CI (zakoupenou u Licy pred cca 3 lety) a funguje v pohode. (jenom mam problem s preskladanim kanalu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oche

Zdravím, dneska mi došel CA modul od UPC (pronájem) a jaksi nefunguje v TV Panasonic TX-P42X20e. Modul to občas najde, ale to je celý. Zkoušel jsem nastavit zěmě Finsko a Německo. Pořád to stejný. Nedá se to nějak "odrbat" ? Mám tu i starý conax (kolega prodává satelity tak mi ho dal), ale UPC není schopné komunikovat zda by to spárovali nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavovat zemi na Finsko, Švédsko ... má pouze smysl při ladění programů. Pokud ti TV naladí programy tak to měnit nemusíš.

 

Když zasuneš modul objeví se ti nějaké hláška? Vidíš něco v "Menu - Nastavení - Common Interface"?

 

Pokud uvidíš ve stavu předplatného na aktuální měsíc něco jako 01FFFFFF, tak předplatné máš a je třeba ještě párování, které podle zde uváděných reakcí dorazí do 15 -20 minut. Měly by ti však fungovat všechny základní české programy.

 

Modul, který ti někdo půjčil nemá párování, takže ti ho UPC spárova nemůže. To se dá pouze u modulů, které jsou vyrobeny pro UPC.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oche

TV naladí programy. Základní české fungují. V common se mi ukáže jen to, že byl modul vložen. Jakmile dám zpět a najedu do common znovu (bez vložení CA) tak to ukáže "modul není vložen". Ten modul od kolegy je pro UPC satelity fungoval mi minulej rok nějakou chvili (jen teda history HD a pár dalších) a po týdnu už nefungoval (že by zásah UPC?) a poté mi už ani nefungoval ani box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas
Dík za info,

takže to chápu jako odpověď ano. Ok zkusím to objednat a kdyžtak jim to vrátím :lol: Má někdo zkušenosti s objednáním přez UPC?

Dík Kolda

 

Jo, v pohodě. Akorát jsem to neobjednávala přes ten přímý odkaz na jejich stránkách, ale přes kontaktního mejla. Jeden den jsem to poslala, druhej den mi volala slečna z upc a domlouvala detaily a kdy se s tím technik staví. Během dvou dnů to bylo vyřízený. Vezmi samoinstalaci, šlo to lehce. Akorát se to vrazí do tý díry a našlo si to všechny kanály samo během 15 minut. Máme taky Panasonica.

Jo a prosím tě, musel jsi měnit tu zemi na Finsko, nebo ti to jelo samo. Já musel na finsko a štve mě diakritika.Ale jinak šecko jede v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV naladí programy. Základní české fungují. V common se mi ukáže jen to, že byl modul vložen. Jakmile dám zpět a najedu do common znovu (bez vložení CA) tak to ukáže "modul není vložen". Ten modul od kolegy je pro UPC satelity fungoval mi minulej rok nějakou chvili (jen teda history HD a pár dalších) a po týdnu už nefungoval (že by zásah UPC?) a poté mi už ani nefungoval ani box.

UPC ze satelitu je kódován v Cryptoworksu a UPC z kabelovky v Conax - takže tudy cesta opravdu nevede.

 

Při vloženém modulu ti to dělá co? Co funguje, co ukazuje za předplatné na kartě?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oche

no on mi právě dal conax. Má být kompatibilní i s kabelovkou. Po připojení modulu to udělá něco jen když jsem v common nastavení a udělá to "modul vložen", nic víc tam není ani o předplatnému. Když vyjedu z nabídky a jdu zpět bez vyndání a opětovném zasunutí modulu tak se to tváří, že je to bez modulu. Asi je to špatné :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Trohu to mám zmatené. Ten CA Modul došel od UPC nebo od "kolegy"?

Podkud od UPC tak do CI vložit CAM i s dodanou a spárovanou kartou.

Ponechat vložené a případně na klientském centru UPC požádat o "obnovovací signál".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...