Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Doctor
Že se tak ptám, chtěla jsem objednat CA modul a hlásí mi to, že v mé lokalitě není služba dostupná. To je nějaký divný, ne, když normálně přes setopbox to jede a nechápu proč by mi to mělo hlásit tohle. Stalo se vám to taky?

Nějaká chyba na stránkách UPC. Jim zavolejte na 844 333 800 (objednávková linka) a objednejte telefonicky.

 

Mejl fungoval. Technik odvezl setopbox a přivezl CA modul. Rozjelo se to asi během 10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, hodlám začít provozovat UPC doma a chci dát do televize CI modul. Jak zjistím, že mi opravdu bude fungovat? Televize je LG42PJ350. Nikde v nágodu není zmínka o CF+ a ani o možnosti přijmu DBV-C. Umožňuje UPC vyzkoušení obou variant (setobox a CI modul)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

HOSTe při automatickém ladění ti TV musí dát na výběr 2 možnosti: buď anténu nebo kabel (u LG často není aktivní na ČR, je třeba změnit zemi na Finsko) Jestli je tam na výběr jenom anténa, tak kabelovku nenaladíš a musíš mít settopbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

 

chtel bych se zeptat na zkusenosti ohledne CI+ (konkretne z UPC nabidky) a TV/monitoru P2770HD, ktera podle specifikace ma pouze CI.

Podle wikipedie http://en.wikipedia.org/wiki/Common_Interface#CI.2B a zde udajneho pana Kubika ( technika LICA ) by CI+ a CI by meli byt oboustranne kompatibilni.

Take, zda poskytovatel, zde UPC, nejak neomezuje dekodovani kanalu pres CI.

 

Diky, Rob

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Zdravím,

nejsem z toho moc rozumnej, ale chtěl bych si pořídit CAmodul do televize Panasonic http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3%BDrobky/Ploch%C3%A9+televizory+Viera/Plazma+TV+-+stare/TX-P37X10/specifications/3210580/index.html?trackInfo=true

Bude mi v této televizi fungovat CA modul od UPC? Abych jej nekupoval zbytečně.

V poznámce je napsáno Konektor Common Interface pro připojení karty Conditional Access Module dalších digitálních služeb, např. Top - Up TV. / ** Systém automatického sledování kontrastu / ** Na základě měřící metody IEC 62087 Ed.2 / ****DVB-T H.264 je dostupný v těchto vybraných zemí: Dánsko (DNK), Španělsko (ESP), Estonsko (EST), Francie (FRA), Litva (LTU), Norsko (NOR), Slovinsko (SVN), Švédsko (SWE). / DVB-C je dostupný v těchto vybraných zemí: Finsko (FIN), Švédsko (SWE). / DVB-S je dostupný v těchto vybraných zemí: Rakousko (AUT), Německo (DEU), Švýcarsko (CHE). / Seznam zemí je dostupný od 1. dubna 2009 / Tato TV je navrhnuta pro standardy DVB-T, DVB-C a DVB-S, které platí od srpna 2008 a negarantujeme korektní funkčnost vlastností TV při standardech platných před srpnem 2008. / Tato TV nemusí korektně pracovat se signálem jiného standardu než je DVB-T, DVB-C a DVB-S. / Standard DVB-C nemusí fungovat korektně v těchto oblastech, kde je dostupný i jiný provozovatel: ComHem (Švédsko), CableReady (Finsko).

Prd tomu rozumím. Snad jen mě napadlo, že to fungovat bude, ale musím to nastavit na Finsko či Švédsko, jak jsem tu kdesi četl. Chápu to správně?

Dík moc za info.

Koldas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Dík za info,

takže to chápu jako odpověď ano. Ok zkusím to objednat a kdyžtak jim to vrátím :lol: Má někdo zkušenosti s objednáním přez UPC?

Dík Kolda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor
Dík za info,

takže to chápu jako odpověď ano. Ok zkusím to objednat a kdyžtak jim to vrátím :lol: Má někdo zkušenosti s objednáním přez UPC?

Dík Kolda

 

Jo, v pohodě. Akorát jsem to neobjednávala přes ten přímý odkaz na jejich stránkách, ale přes kontaktního mejla. Jeden den jsem to poslala, druhej den mi volala slečna z upc a domlouvala detaily a kdy se s tím technik staví. Během dvou dnů to bylo vyřízený. Vezmi samoinstalaci, šlo to lehce. Akorát se to vrazí do tý díry a našlo si to všechny kanály samo během 15 minut. Máme taky Panasonica.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...