Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

no v praxi to neznamená vůbec nic, protože rychlost garantovat nelze, jak je dál uvedeno v popisu služeb... spíš je to tam od toho, aby lidi nezahlcovali klientský, když po svym naměřej rychlost o něco nižší... málokterej soft, přes kterej se stahuje nebo odesílá, ukazuje rychlost naprosto přesně, obzvlášť pokud se přenáší víc souborů najednou... pokud měříš dostatečně kvalitně, třeba přes network meter nebo podobný nástroje přenos na síťovce z hodně rychlýho a nepřetíženýho ftp, měl bys s reklamací uspět :)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám ještě toto:


|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                             192.168.1.1 -    0 |  115 |  115 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                   No response from host 404 |   13 ||-  100 |  115 |    0 | 5000 |    0 |    0 |    0 |
|                           http://www.seznam.cz -    0 |  115 |  115 |   10 |   15 |  404 |   12 |
|static-84-242-127-25.net.upcbroadband.cz -    0 |  115 |  115 |    7 |   12 |  384 |    8 |
|                           84.116.221.37 -    0 |  115 |  115 |   10 |   13 |   34 |   11 |
|                           nix.seznam.cz -    0 |  115 |  115 |   11 |   22 |  ------------------------------------------------------------------------------------------|_______________________________|______|______|______|______|______|______|
  WinMTR v0.91 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Chápu to dobře že pro test mám stáhnout WinMTR a poté napsat jako Host třeba http://www.seznam.cz?

Já mám výsledky takovéto. Mám tam docela dost Loss... :shock:

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|       ip-78-45-87-1.net.upcbroadband.cz -   13 |   98 |   86 |    0 |    8 |   35 |   29 |
|     ip-86-49-55-129.net.upcbroadband.cz -    0 |  143 |  143 |    6 |   10 |  159 |    8 |
|     ip-81-27-200-65.net.upcbroadband.cz -   20 |   81 |   65 |    0 |    8 |   21 |    8 |
|                           84.116.221.50 -   73 |   37 |   10 |    0 |   23 |   61 |   18 |
|                          nix2.seznam.cz -   91 |   31 |    3 |    0 |   16 |   19 |   14 |
|                           http://www.seznam.cz -    0 |  143 |  143 |   11 |   14 |   36 |   14 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
  WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Tohle mi udělal pingtest.net

 

51122415.png

 

Tohle mi ukazuje modem:

 

Channel 1: -1.7 dBmV 38.5 dB

Channel 2: -1.6 dBmV 37.9 dB

Channel 3: -2.0 dBmV 38.6 dB

Channel 4: -3.1 dBmV 38.0 dB

Channel 5: 0.0 dBmV 0.0 dB

Channel 6: 0.0 dBmV 0.0 dB

Channel 7: 0.0 dBmV 0.0 dB

Channel 8: 0.0 dBmV 0.0 dB

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Upstream Channels

Power Level:

Channel 1: 50.2 dBmV

Channel 2: 48.4 dBmV

Channel 3: 0.0 dBmV

Channel 4: 0.0 dBmV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Dobře mi tak, odešel jsem od firmy co mi poskytovala 100mbit internet a nebyl problém. Nechal jsem se přemluvit od UPC a chtěl jsem mít jednu fakturu místo dvou. Takhle to dopadlo. Nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodnoty signalu jsou v norme, ale ztraty paketu velke, zacni proto kontrolou PC, zkus povypinat venych bezici programy na pozadi.

Parkrat to jeste otestuj v prubehu casu a kdyz se to nezlepsi, tak zavolat na UPC a kdzyz ti tam budou tvrdit ze vse OK, tak jim rekni at si u tebe aspon zapnou detailnejsi kontrolu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...