Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

Uživatelské jméno: Nezlob se ale raději už nic nepiš. Porovnáváš neporovnatelné.

 

Slamb: jasně ale proč mi to na speedtest cca 5x za celou dobu ukázalo necelých 100 Mbit a pak už ne? Wlan router mám Cisco od UPC. Ne svůj. To už jsme tu ale řešili. Mám prostě problém jako Tramin apod. Zkoušeno na několika PC i technik na svém NTB

 

 

Já už to psal

:"Tak nechci to zakřiknout,ale po zásahů techniků a po zdvojnásobení kapacity download kanalů ze 4 na 8 to vypadá,že je to OK : http://speedtest.net/result/1749307613.png :D"

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Tak to máš super! Jak jsi toho docílil že ti to navýšili?? U mne ani náhodou a dokonce se ptali, na co je mi taková rychlost????!!!!!! Přesně jak psal Slamb, můj problém tkví na straně UPC, server může být seberychlejší a já na to nedosáhnu. Kdyby byla chyba u mne, nedosáhnu na vyšší rychlost nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já mám dodnes problém s pomalou odezvou. Stahování i upload jede naplno, ale stránky se načítají pomalu a někdy se nenačtou vůbec - vyprší čas spojení. Prostě je to nestabilní. Zkoušel jsem Firefox, IExplorer i Chrome. Stejnej výsledek. Fakt nevím, kde je problém. Projel jsem si i PC softem a žádný spyware nebo viry jsem nenašel. Je to prostě divný. Vyzkouším testy z vedlejšího vlákna a dám vědět.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník abichot

Ahoj.Tak jsem se sem regnul a píšu.Jsem u UPC už hodně dlouho a zatím jsem měl nějaké problémy jak s netem tak tv,ale vždy byli vyřešený tak doufám že tomu bude i ted.Mám 120 od teda 17.dubna a převážně mě to ukazuje kolem 60 mb,někdy méně někdy více ale ještě nikdy přes 90.Napsal jsem jim přes UPC tak doufám že si to tam někdo přečte a dá do pořádku a že se nebudu muset u nás vydat na prodejní místo UPC s hromadou papírů s vysledkama měření .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...