Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

Návštěvník Neutronek

Musíš podat tu reklamaci, teď to s nima řeším. Dneska jsme to podal, takže musím holt vydržet, mají na to 30 dní. Chci taky nějakou kompenzaci než to pojede normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš podat tu reklamaci, teď to s nima řeším. Dneska jsme to podal, takže musím holt vydržet, mají na to 30 dní. Chci taky nějakou kompenzaci než to pojede normálně.

 

 

Jakou reklamaci máš na mysli?Jestli tu, na nízkou rychlost stahování,tak tu jsem podával asi 5x,poprvé v září.Minulý týden mi slíbili,že se tento týden určitě ozvou.Samozřejmě nic.Co mám ještě víc dělat???

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Tramin: myslel jsem písemnou přes ty jejich formuláře. Posílám svoji první reklamaci. Vždycky jsem to jinak řešil přes technickou podporu.

 

Jack: Sem nema smysl psát, tady ti to nikdo neopraví, musíš zavolat do UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tramin: myslel jsem písemnou přes ty jejich formuláře. Posílám svoji první reklamaci. Vždycky jsem to jinak řešil přes technickou podporu.

 

Samozřejmě,že jsem podával písemnou přes ty jejich formuláře...

Jinak dnes nádherný ping a download : http://www.speedtest.net/result/1725226022.png

 

Edit 24.1. Před chvílí volal nějaký ubožáček z UPC,že provedeme měření.Naměřili jsme 80 Mb/s.

Podle něho jsou v normě.Že v jiné dny a hodiny se do normy nedostanou,ho vůbec nezajímalo,viz měření o pár minut později : http://www.speedtest.net/result/1727487254.png

Chtěl jsem přepojit na klientské oddělení kvůli zrušení smlouvy,tam byl ještě větší chytrolín,o nějaké slevě prý nemůže být řeč a že mě přepojí na někoho,s kým můžu smlouvu zrušit.No a pak se spojení přerušilo.

Už mě ta banda fakt leze krkem.Ubožáci!

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...