Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník HanysR

Hmm tak dnes mi byl zřízen 120 Mbit a jede to v rozmezí 30-65 Mbit. Tohle jsem fakt nečekal :-( Zkoušel jsem skrze WiFi tak jsem si říkal, zkusím to po Ethernetu. Je to totéž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Co to znamená jede to v rozmezí 30-65 Mbit ? Jestli odněkud taháš data, tak problém může být klidně na druhé straně. A rychloměřáky na webu vesměs ukazují nepřesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Jednou to změří např 36 Mbit, potom 52, potom 41, potom 64 atd. Měřeno na speedtest.net a upc.cz přes Ethernet s gigabit síťovkou na notebooku, všechny ostatní pc přes wifi vypnuty, aktualizace apod se na ntb nestahují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím taky ozvat.Lokalita Brno-stará Líšeň,tarif Kombi Komfort + - 120 / 10 Mb/s ,zkoušeno na 3 počítačíš s routerem(Tp-link TL-WR1043ND)i bez,na několika serverech i přímo s ftp upc.Výsledky za zhruba poslední 2 měsíce přikládám(dnešek obzvláště vypečený...).Když jsem volal na UPC bylo mi řečeno,že když přijede technik a vše bude OK,tak si zaplatím.Co když zrovna v té chvíli bude vše v pořádku?Zajímají někoho tyhle výsledky,nebo na to kašlou?

http://www.speedtest.net/results.php?sh ... 03c7&ria=0

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni do modemu jak vypada signal, pak jestli nejsou ztraty paketu a nezapomen ze garantovana rychlost je od 78 Mbit nahoru.

prima,akorát se do modemu přes webové rozhraní nemůžu dostat,žádná s běžných adres nefunguje...Jinak s tou garancí 78 Mbit nahoru to znamená co?platím si 120 Mbit,ne?A mám tak akorát 50 :x

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...