Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník HanysR

Takže teď u mne byl technik, vše zkontroloval - vedení, modem apod, a vše OK. Rychlost naměřil taky cca 70 Mbit. Předá to UPC, budou muset posílit oblast. Ráno jsem naměřil s šokem 115-125 Mbit a odpoledne klasika hrůza a děs. V neděli jsem naměřil dokonce 35 Mbit. Jsem zvědavý jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Nene z Brna. Byl tu technik predevcirem a zrovna kdyz tu byl (cca 13 hod.) jelo to naplno.

 

Ted mi pisou z UPC tohle - Přehrál jsem Vám na modemu firmware, zkuste proměřit nyní, pouze takto:

Rychlost prosím změřte napřímo spojeným pc se síťovou kartou o rychlosti 10/100/1000. Zde ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/ stáhněte 5 vzorku současně fiber120_30s, pokud každý vykáže okolo 3Mb/s rychlost bude v pořádku. Jen tak se dosáhne maximální rychlosti, protože jinak mají Windows potíže v parametru TCP window size a nedokážou během 30ti sekund dosáhnout maxima. V opačném případě nás kontaktujte pošleme technika, zapínám monitoring čili se Váš test uloží a bude vidět jak byla linka vytížená. Děkujeme za spolupráci

 

Moc tomu nerozumim, kdyz to ukaze na ftp ze je to OK ale v praxi na speedtestech, pri stahovani cehokoliv, ci pripadnem hrani kde je ping 300 tak je to normalni??

 

 

Teď po hodine jsem zkusil další speedtest a rychlost zase klesla na 16/3 Mbit. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Já fakt nevím. Jsou to jen kecy kolem a já jsem rád že mám na to konečně papír. Myslel jsem že jsi z Karviné protože jsi psal problém do vlákna Karviná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Psal jsem tam že to bylo vlákno o 120tce a nechtěl jsem zakládat nový.

 

Uvidíme snad se to vyřeší i tady v Brně, dle info od technika nejsem sám komu to dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli

Ja mám tie isté problémy. Rýchlosť by mi ani nevadila, ale ten ping je proste strašný. Nebaví ma už volať im na linku ani písať, takže som sa asi zaradil k tím, ktorí majú problémy a už sa im to nechce riešiť. Keď mi stále niekto tvrdí, že je to v pohode a chybu nevidia, tak nevidia. A to, že mi to ide z ich FTP plnou rýchlosťou, je mi na dve veci, na h***o a na nič, ja nechcem z ich FTP nič. Howk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...