Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

Návštěvník HanysR

Tak jsem tam volal, pán mi řekl, že modem má ideální odezvu v řádech milisekund, že nevidí vůbec žádný problém. Řekl jsem mu, že při testech se ztrácí pakety - ztrácí se jich až 80% a on na to, že jak se to projevuje. Nevím, myslím si, že nevyřídím vůbec nic a jsem z toho rozladěný. Je zajímavé, že teď jsem dosáhl rychlosti i 102 Mbit. Ptal se mne, jestli používám UTP cat 6 atd :-D Ach jo... Kdyby raději přiznali, že to není ideální. Vidím, že se s tím budu muset smířit. Alespoň mi zapnul to čtrnáctidenní sledování modemu a když tak se mám ozvat. Dá se to řešit ty Loss Packet nebo to je opravdu tím, že mají v síti problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Dobře mi tak, odešel jsem od firmy co mi poskytovala 100mbit internet a nebyl problém. Nechal jsem se přemluvit od UPC a chtěl jsem mít jednu fakturu místo dvou. Takhle to dopadlo. Nevím co s tím.

Vrátit se k tý původní, to je jednoduchý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Myslím, že nemusíš (mít tento tarif 12 měsíců). Jde o to, že jsi psal, že ho máš od 21. listopadu, a to je tuším pořád v limitu, kdy můžeš odstoupit od smlouvy.

Přesto bych byl raději, kdyby ti to fungovalo jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Děkuju. Já bych byl taky rád protože notmálbě mám TV Standard+HBO+HD PVR za akčních 680,- Kč. Ta akční cena mi asi skončila tento měsíc, proto jsem vzal raději Komfort+ s tou TV co jsem měl za komplet necelých 1200. Kdybych vzal zpět optiku tak mi asi zdraží kabel a jsem na tom hůř. Já ten UPC net chci, jen nevím jak sjednat nápravu. Na co vlastně mají vliv ty ztracené pakety? Na kolísání té rychlosti a nízkou rychlost? Nevím jak je přesvědčit že nekecám :-( oni to berou způsobem že net funguje tak co si stěžuješ. Ptal se mne: a jak se to projevuje, jak jste to poznal? Když jsem řekl o testu tak se moc netvářil :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Jo odpoledne zkusím. No původně jsem měl 100 Mbit připojení přes optickou síť za 500,- od jiné firmy a UPC mi loni dalo slevu na kabel TV Standard + HBO + PVR HD za cca 680,-. Ta sleva mi ale asi tento měsíc skončila a dali by mi to za plnou sazbu. Proto jsem mimojiné vzal Komfort+ s internetem protože mne to vyjde suma sumárum na tytéž peníze a napořád. Ne jen na rok. Kdybych komfort+ zrušil a vzal si zpět jen TV tak mi to už nedají za těch 680,- ale za plnou sazbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty hodnoty vypadaji dobre ztraty paketu zadne a ping je take OK.

Pokud mas modem Ubee, tak do toho se nedostanes, do ostatnich typu jo.

Ano,mám Ubee,jinak teď jsem to zkusil a výsledek je takový:

http://www.speedtest.net/result/1609698394.png

čili evidentně není chyba na mojí straně.Když k tomu přičtu problémy s nedotaženými firmwary u Kaonu KCF-B4003HCO,tak vážně uvažuji o odchodu od UPC.Platím jim několik let plnou cenu za poloviční služby.Ať se jdou vycpat,ubožáci.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Ještě mne napadlo, je možné že rychlost budu mít třeba pořád kolem 90 Mbit a Packet Loss třeba 50% a UPC mi bude tvrdit že je to OK? Oni nepoznají když mne budou sledovat že se mi ztrácí pakety že? V čem může být tedy problém? V síti? V kabeláži? Nemůže to být tím že mám novou zásuvku zapojenou na konec kabelu a nemá na sobě ani plastovou krytku a leží jen tak na zemi za TV stolkem? Možná už říkám blbosti ale nic mne nenapadá. Jsem zvědavý co změřím doma dneska až se vrátím z práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...