Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

Návštěvník Noell

Pokud je notes připojen přes wifinu, tak není divné že jsou naměřené hodnoty tak nízké - je to přes wifi normální. Pokud je připojen přímo z modemu, je to divné, ale jak UPC uvádí, průměrných 85Mbit/s je u tarifu 120Mbit v naprostém pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Noell

Podle sdělení UPC, garantují nějakých 66% rychlosti... Takže prý 80Mbit je v pořádku a nevzniká nárok na reklamaci služby... Já to netvrdím a také s tím nesouhlasím, ale já nejsem UPC

 

Viz toto vlákno a: viewtopic.php?f=8&t=3692#p52798

a odpověď někoho z UPC ve znění:

" Dle smluvních podmínek Vám garantujeme 66% rychlosti z tarifu, který odebíráte. V tomto případě rychlost 80Mb je vpořádku a rychlost se Vám v rozmezí 80Mb a 120Mb může pohybovat."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

Musim rict, ze po zvyseni na 120Mbit, ci spise zrychleni valne vetsiny na 60/120 mi uz tedy vůbec internet nejede jak drive. O 10-14MB/s si mohu uz jen nechat zdat. Realna rychlost je tak 2MB-4MB/s :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Noell

Přesně tak, oni to i přiznali, že v Kolíně mají technický problém s optikou a že dělají na tom aby se to zlepšilo. Mají zde obrovské výpadky a nestabilitu připojení. Doufám že na tom opravdu dělají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...