Přejít na obsah

Vyrazne zpomaleny internet


Návštěvník hds

Doporučené příspěvky

A ozvala se další chytrá hlavička z UPC.Prý je to tím,že používám protokol TCP:

 

Veškerý provoz byl doposud řešen přes TCP protokol, který je velmi ovlivnitelný. Doporučujeme měření rychlosti přes UDP protokol,

pomocí aplikace IPERF:

 

https://publishing.ucf.edu/sites/itr/cs ... IPerf.aspx

download + upload současně (full duplex):

fiber 120

iperf -c 81.27.192.54 -i1 -t120 -u -b120M -d

download + upload zvlášť :

fiber 120

iperf -c 81.27.192.54 -i1 -t120 -u -b120M -r

Tyto příkazy se zadávají do příkazové řádky po nainstalování aplikace.

 

Nevím,co si ještě vymyslí,každopádně jsem to zkoušel,ale příkazový řádek mi píše :

Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]

C:\Users\.....>iperf

iperf není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,

spustitelného programu nebo dávkového souboru.

Příště asi budou chtít,ať zavolám z okna,jak daleko to bude slyšet...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli
:D :D :D ...strašne sa smejem.. je to strašné čo všetko si vymyslia, milión dôvodov, vždy je chyba na strane užívateľa..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy
Tyto příkazy se zadávají do příkazové řádky po nainstalování aplikace.

 

Nevím,co si ještě vymyslí,každopádně jsem to zkoušel,ale příkazový řádek mi píše :

Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]

C:\Users\.....>iperf

iperf není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,

spustitelného programu nebo dávkového souboru.

Aplikace IPerf není aplikací, která je součástí operačního systému Windows. Z té adresy https://publishing.ucf.edu/sites/itr/cst/Pages/IPerf.aspx se nejprve musí stáhnout a přesunout do složky např.: "c:\Users\JmenoUzivatele\" ze které pak bude spuštěna z příkazového řádku "c:\Users\JmenoUzivatele\iperf.exe -c 81.27.192.54 -i1 -t120 -u -b120M -d". Ze zprávy "iperf není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,

spustitelného programu nebo dávkového souboru." lze usuzovat, že aplikace buď nebyla stáhnuta a nebo je spouštěna ze složky ve které vůbec není. V tomto případě opravdu není chyba na straně UPC :D

c:\Users\JmenoUzivatele>iperf --help

Usage: iperf [-s|-c host] [options]

iperf [-h|--help] [-v|--version].....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedy:dík za radu,ale s tím,že v tomto případě opravdu není chyba na straně UPC nemohu absolutně souhlasit.Jak mám s touto aplikací zacházet jsi mi poradil ty,ne oni(viz citát jejich e-mailu).Nejsem úplná lama,ale prostě jsem to nevěděl.Jak se má k tomu postavit běžný uživatel počítače a proč vůbec to má dělat???Nemají snad od toho techniky a monitorovací zařízení?To jim mám platit a ještě trávit volný čas u počítače všelijakými testy a měřeními?Tohle je přesně klasický postup UPC.Za každou cenu ti dokázat,že tomu nerozumíš a chyba je na tvé straně.Kdepak přiznat vlastní chybu,to je absolutně nemožné,jen samé výmluvy.

Jinak tady přikládám screen z toho měření dnes v 8:30 ráno,ale nevím,jestli je to v pořádku,nebo ne.

http://screenshot.cz/Z2RAI/

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Tramin, večer jak přijdu domů to zkusím a taky postnu screen, porovnáme, uvidíme :)

 

Ze screenu to ale na mě vyplívá že ti to jede těch 60 MBit, s občasným propadem, i když tam těžko říct, posílá tam občas menší data, tak možná se to tak nerozjede. Ale odborník nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tyhle prkotiny se vykašli, normálně stahuj z mirror.karneval.cz 10 iso souborů najednou (složka opensuse) a pokud to nepojede 120+, bojuj jako lev :) pro jistotu vyzkoušej i ftp.zcu.cz - složka debian... pro správný určení rychlosti používej network meter od addgadget a asi nejlepší ftp klient je filezilla...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...