Přejít na obsah

Modem k odkupu?


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník Anonym

Proboha a proč to sem vypisuješ, i kdyby to zařízení bylo třeba ve 4 kvartálu 2012, tak koupit si teď wifi router za 2 x00 Kč a za půl roku ho mít tou wifi částí už mimo mísu funkcema to je prostě hloupost. No ale každý svého štěstí strůjcem. :bom:

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Procesor spadá do nového označení procesorů „Krait“ a je vyroben 28 nm technologií. Osazen je také novým grafickým čipem Adreno 225. Qualcomm MSM8960 byl testován v programu NenaMark 2 a zařízení, ve kterém procesor běžel, mělo rozlišení displeje 1024 x 600 px. Qualcomm MSM8960 dosáhl výsledku 54,9 bodů, což je velmi slušné skóre. Např. Samsung Galaxy SII s procesorem Exynos 4210, grafickým čipem Mali-400 a s rozlišením displeje 800×480 px dosáhl skóre 46,2.

 

Výsledky v benchmarku jsou však pouze jednou stranou mince, tou druhou je konečká rychlost ve Smartphonech a také celkové vyladění s operačním systémem. Qualcomm MSM8960 má jistě dobře našlápnuto, ale na jeho finální výkon si budeme muset ještě počkat. První zařízení s tímto procesorem by se však měly objevit už v průběhu tohoto roku. :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím (neoficialne) to vypadá na následující ceny:

 

modem - 1299 (2 roky)

wifi modem - 1999 (2 roky)

 

(v závorkách je návratnost investice)

 

Dále zřejmě také od října UPC bude nabízet služby se samoinstalaci, tzn. že k vám již nepojede technik instalovat STB, či vyměnit modem, ale uděláte si to sám, pokud budete mít zájem a tím ušetříte na poplatcích za instalaci.

 

1. Máte někdo zkušenost s tou samoinstalací(pokud teda je možná) ?

2. Chápu li to správně při odkupu modemu+samoinstalace se vyhnu poplatku 650Kč za výměnu modemu a připojovací poplatek 190 Kč?

 

Chci přejít na Balíček KOMBI KOMFORT , odkoupit modem (později i CA modul) . Snažím se vyhnout těm poplatkům. Myslím že podle toho jak to chápe UPC si nedoobjednávám žádnou novou službu. Přecházím z DIGITAL STANDARD +UPC FIBER POWER 25 za 899Kč . Telefon nechci. Pokud ho budu muset objednat a pak po roce rušit,to mi připadá takové nepraktické jak pro mě tak pro UPC .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Objednám holt s telefonem telefon řeknu že mam svůj a ať mi žádný nedávají a pak ho zase zruším (snad to jde zrušit elektronicky) . To je asi zatím jediná možnost jak vyhnout se poplatku za výměnu modemu). Stejně je to divné. Když si modem kupuji tak my to nepřipadá jako výměna ale jako prodej . Potom je to poplatek za prodej modemu. Což je trochu absurdní .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Pokud se nepletu, tak elektronicky nic nezrušíš, smlouvu musíš vždy vypovědět písemně. Pokud je to jinak, jistě mě někdo opraví. Ten telefon si klidně nech dát, ten basic za 1,- Kč/měsíc a řekni, že máš svůj, přesně jak píšeš. Aspon nebudeš pak nic vracet a nebudeš se muset obávat, že ti pak někdy může od nich přijít exekuce, že jsi jim ho nevrátil, protože v tom mají bordel. Já už bych si od nich na smlouvu nic nepronajal ( modem, CA modul i telefon ) raději si koupím a mám klid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Já jenom doplním, že faktura za modem přijde zvlášť pár minut / hodin před měsíčním vyúčtováním. ( Teda aspoň u mě to tak bylo ) :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem objednal samoinstalaci a koupil modem .Bohužel se změnou a možností samoinstalace nějak zmizel i možnost objednat s telefonem BASIC za 1Kč .Místo toho je tam KREDIT 50 .Dal sem bez a zkusím se s nimi nějak domluvit . Jinak Připojovací poplatek= 99Kč jednorázové náklady . A instalace technikem= 400Kč . K tomu ještě 650Kč za výměnu modemu a jsme na pěkných 1050Kč za změnu služby.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...