Přejít na obsah

Modem k odkupu?


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Návštěvník shrap

Zdravim, uz se vi, za kolik bude mozne odkoupit modemy (na 60mbit+)? Pripadne aspon datum, kdy to bude verejne zname? :) A tou vymenou modemu (za kterou bych mel platit 650,-) se mysli to, ze mi technik priveze modem a odveze si starej? Nebo to bude i nejak zapojovat? (pac to bych klidne ozelel :) A plati se to i kdyz bych si ten modem odkoupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím (neoficialne) to vypadá na následující ceny:

 

modem - 1299 (2 roky)

wifi modem - 1999 (2 roky)

 

(v závorkách je návratnost investice)

 

Dále zřejmě také od října UPC bude nabízet služby se samoinstalaci, tzn. že k vám již nepojede technik instalovat STB, či vyměnit modem, ale uděláte si to sám, pokud budete mít zájem a tím ušetříte na poplatcích za instalaci.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Tou návratností bych si nebyl tak jistý..

Co mám osobní zkušenost tak životnost těch modemů od UPCčka je tak rok, maximálně rok a půl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

První modem jel taky dlouho, ale pak ho zbytečně měnili asi třikrát během půl roku.

 

Pokud je návratnost jen o pár měsíců víc, než 2 roky, tak to za ten risk stojí. Stejně bude mít 2 roky standardní záruku.

 

Pokud do dvou let, není proč váhat.

 

Napsáno na mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já zase nechápu ten poplatkový systém. Kdyby rovnou řekli, že cena je o 98 korun měsíčně dražší, tak je to férovější a pro mě je ta cena pořád dobrá. Místo toho se snaží udělat cenu nižší a vedle to dorovnávají poplatky za pronájem.

Jnak doufám, že v případě poruchy nebude oprava trvat 30 dní, a zároveň mi klidně za těch 49,- půjčí jiný libovolný modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...