Přejít na obsah

Modem k odkupu?


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

> Proč by to nešlo? Koupíte si ED3.0 modem a je to :)

 

Zkoušel jsem to na telefonické lince. Všechno bylo ok, přepojili mě na objednávky a tam mi řekli, že se ED 3.0 modem k tarifu 2M neprodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Já bych jen chtěl říct těm co čekají na modemy s Wi-Fi k odkupu, že to možná není nejlepší řešení kupovat takový modem, páč už v tomto roce přijdou nové verze routerů s 802.11ac ( více třeba zde : http://extrahardware.cnews.cz/wi-fi-pat ... -broadcomu ) , které budou rychlejší, budou umět líp pracovat s koncovýma zařízeníma ( např. nové smartphony, TV atd. ) než stávající, co jsou jistě použity i v těch wifi modemech co nabízí/nabídne UPC :wink: Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného, ale mě osobně bude nejlépe vyhovovat modem od UPC bez wifi ( který podle mě morálně zastará až za několik let ) a k němu v tomto roce přikoupený a našlapaný router nejen s 802.11ac :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Několik let ? První zařízení už budou v tomto roce ( routry ) , taky to bude mít letos Apple TV a další TV, smartphony co letos přijdou to budou mít taky. No ale každého věc, co si pořídí, to je jasné, já jsem jen podal info co se zanedlouho dostane do obchodů, každý ať si už vybere podle svého rozumu. :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...