Přejít na obsah

Modem k odkupu?


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Ano to může být další problém.. v případě poruchy na 30 dní do servisu a bez netu

Zatím to vypadá, že přijde normálně během pár dnů technik a modem vymění když bude KO :) Jako doteď když máš zapůjčený. Prostě si objednáš servis. Jen okolo toho asi bude nějaký papírování (reklamační protokol a podobné papíry).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Zdar, tak už je nějaké nové info, kdy půjdou odkoupit modemy a karty do Tv od UPC ? Nebo už to je možné a všichni vesele odkupujete jen já ne ? :D:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Neboj, až se někomu "odkup" povede, tak na UPCzone se to určitě dozvíš.

Je zbytečné psát: "Už?" a "Ještě ne". Určitě se objeví zprává: "Mám ho!" a buď možná ji bude následovat i "Vyměnil jsem si sááááám, bez technika!"

Určitě se ten šťastlivec s námi podělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Dneska jsem mluvil s KC a bylo mi receno, ze modemu maj zatim malo, takze je nebudou prodavat. Az jich budou mit na skladu dostatek, tak je uvolni do prodeje. Osobne si myslim, ze to je kravina, pac tezko lze predpokladat, ze by si lidi kupovali modemy jen tak ... Bud si zkratka objednaji novou sluzbu (balicek) a dostanou modem (at uz pujcenej nebo si ho koupi) a nebo neobjednaji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mě ta nemožnost odkupu začíná docela s**t, je celkem nelogický, že si klient nemůže při objednávce služeb objednat i ca modul s kartou, když by měl za stb platit měsíční poplatek...

včera sem chtěl udělat objednávku na tv bez stb a prošlo to celkem bez problémů... dneska sem chtěl udělat totéž, ale po vznesení dotazu na kontrolní oddělení byl tenhle postup vyhodnocenej jako rizikovej a smlouvu bude řešit nějakej maník pro tyhle účely určenej... jenom kvůli tomu, že nejde rovnou napsat odkup zařízení a bez stb televize prodávat nelze... bordel, bordel, bordel :evil:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník upccruiser

Ve ct jsem volal na KC s dotazem na novy balicek 60mbit/80 programu a k odkupu zarizeni mi bylo pouze receno, ze o nicem nevi a ze do konce roku rozhodne ne. Nicmene mam to zkusit zavolat za mesic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník YABAKA

Pořád se z toho dělá věda, prostě u starých nabídek byla cena za pronájem automaticky zakalkulovaná do měsíčního paušálu, u nových nabídek to UPC poněkud nesmyslně odděluje. Já měl 100Mbps net za 999Kč měsíčně, pak jsem si nechal dát 120Mbps za 749+49Kč - rychlost větší a cenově 2 stovky za měsíc doma. A kupovat jejich modem, na kterej bude záruka 2 roky a pak když zdechne (nebo prostě technologicky doslouží), tak mně zůstane jako dekorace, to fakt ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...