Přejít na obsah

Modem k odkupu?


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

Kontaktoval jsem UPC a odpověděli mi, že v průběhu případné opravy není dočasně poskytnuto náhradní zařízení, ale je možné žádat kompenzaci.

 

Opravdu je to jediná možnost?

 

Takže vzhledem k tomu, že náhradní připojení mám víceméně jen v mobilu, tak by koupě mohla přinést poněkud nepříjemné starosti. Hm, asi zůstanu u pronájmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Přesně o tomto jsem už kdysi psal - když si někdo koupí zařízení, tak dostává automaticky záruku 2 roky a pokud dojde k poruše, tak má prodejce (tj. UPC) ze zákona povinnost vyřídit reklamaci do 30 dní. Ale výměny kus za kus nebo poskytování náhradních zařízení nárokové nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Mno mám ten modem koupenej už rok a půl a jede bez problémů. Když mi ho tehdá technik dovezl, tak říkal, že jediné co se na tom kazí, tak jsou napájecí adaptéry, tak doufám, že se to pokazí až tak za 2,5 roku, až to vydělá na další novej. :bom: Mám ho postavený nastojato ( Cisco EPC3208 ) aby se co nejmíň zahříval / co nejvíc větral, přes noc ho i router vypínám. Ten SET TOP BOX od UPC už jsem taky vrátil ( jedem na karty v TV ) takže za pronájem už neplatíme nic. Jináč co se týká technologie, tak bych řekl, že nic lepšího v dohledné době nebude a nebude potřeba měnit ten modem. Vždyť 120/12 nebo 60/6 musí stačit každému a na pingu se těžko něco změní, když se nebude měnit poslední míle od providera nějak technologicky. Router mám na něm s gigabitovýma portama Netgear WNDR3700 2,4 GHz + 5 GHz ( ten už mám tak 3,5 roku ) a max. spokojenost se vším. Možná ještě od září nechám zvednout rychlost na 120/12 ( mám 60/6 ) ale objektivně to stejně není potřeba. :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Tak v 9 hodin objednán přechod na 120 Mbit + 100 TV + 100 telefon, v poledne už by to mělo svištět novou rychlostí, tak pak dám vědět jak rychle to zvednou. :bom:

 

**********************

 

takže už to sviští 120 MBit, bylo to zhruba za 1,5 hodiny. :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno mám ten modem koupenej už rok a půl a jede bez problémů. Když mi ho tehdá technik dovezl, tak říkal, že jediné co se na tom kazí, tak jsou napájecí adaptéry, tak doufám, že se to pokazí až tak za 2,5 roku, až to vydělá na další novej. :bom: Mám ho postavený nastojato ( Cisco EPC3208 ) aby se co nejmíň zahříval / co nejvíc větral, přes noc ho i router vypínám. Ten SET TOP BOX od UPC už jsem taky vrátil ( jedem na karty v TV ) takže za pronájem už neplatíme nic. Jináč co se týká technologie, tak bych řekl, že nic lepšího v dohledné době nebude a nebude potřeba měnit ten modem. Vždyť 120/12 nebo 60/6 musí stačit každému a na pingu se těžko něco změní, když se nebude měnit poslední míle od providera nějak technologicky. Router mám na něm s gigabitovýma portama Netgear WNDR3700 2,4 GHz + 5 GHz ( ten už mám tak 3,5 roku ) a max. spokojenost se vším. Možná ještě od září nechám zvednout rychlost na 120/12 ( mám 60/6 ) ale objektivně to stejně není potřeba. :bom:

Dle ceníku UPC se dá napájecí adaptér koupit za 200 kdyby náhodou :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Bucky Kid

Ahoj, uvažuju že si ten modem (pevná) taky odkoupím, můžete napsat jak je na tom UBEE EVM 3236 se spolehlivostí? Chci tu variantu samoinstalace, je s tím nějakej problém? A trošku se obávám problémů při eventuální reklamaci (přijede technik nebo posílám vadný kus na UPC poštou? nabízí UPC po tu dobu možnost dočasného pronájmu náhradního modemu? příjezd technika platím já nebo UPC?)

Jak je to se ztrátou IPv6? Na staré Motorole IPv6 mám ale na webu píšou že tento IPv6 nepodporuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...