Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Tak v pondělí příjde technik,prý jestli mám vše správně nakonfigurované,prohlížeč a jiné.Napadá vás něco,co bych měl zkontrolovat?,

Zkusit povypinat vse co bezi na pozadi v PC, hlavne antivir, atd..

Zkusit nainstalovat UPC Fiber Power Optimizer

http://portal.upczone.cz/dm_eds/download.php?id=22

No a hlavne mit v PC gigovou sitovku :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shanex

Zdravím,dotaz ohledně tech 650 kč za výměnu modemu. Když mám momentápně fiber power 50 mb, a chtěl bych přejít na ten baliček 60 mb + tech 80 programu, tak to bych nemusel platit tech 650 kč za výměnu toho modemu ne?měl by to bejt ten samej ne? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zvažuji, co podniknu s mými současnými balíčky. Dosud mám balíček STANDARD + FP 25 , dále Superfilm a Extra. V rámci Extra mám docela slušný výběr programů - asi na úrovni Plusu /AXN crime,a scifi, Viasaty, Discovery/. Abych to měl obdobné musel bych asi zvolit Kombi Komfort a dále Superfilm a nově Plus. Plus ale obsahuje též Discovery programy, které snad mají být již v Komfortu. Tak nevím , ještě to musím promyslet, osobně mi Fiber Power 25 stačí. Jde mi spíš o TV, ale navýšení internetu se nabráním. Ale počkal bych až do října. Modem koupím. Zajímalo by mne kolik budu vlastně platit. Teď to mám celé za 1241 Kč.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,dotaz ohledně tech 650 kč za výměnu modemu. Když mám momentápně fiber power 50 mb, a chtěl bych přejít na ten baliček 60 mb + tech 80 programu, tak to bych nemusel platit tech 650 kč za výměnu toho modemu ne?měl by to bejt ten samej ne? dik

Pokud mas tarif fiber power 50 mb a vyzsi, tak by se teoreticky vymena konat nemela, protoze tyhle modemy jiz ED 3.0 zvladaji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shanex
Zdravím,dotaz ohledně tech 650 kč za výměnu modemu. Když mám momentápně fiber power 50 mb, a chtěl bych přejít na ten baliček 60 mb + tech 80 programu, tak to bych nemusel platit tech 650 kč za výměnu toho modemu ne?měl by to bejt ten samej ne? dik

Pokud mas tarif fiber power 50 mb a vyzsi, tak by se teoreticky vymena konat nemela, protoze tyhle modemy jiz ED 3.0 zvladaji.

 

teoreticky, u upc si praktičností člověk jistý být nemůže :-(..dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...