Přejít na obsah

Set top box Horizon GO


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dobrý den. 

Jsem už docela nešťastný ze set top boxu Horizon GO. 

Dříve jsem měl modul v TV. Žádné problémy nebyly, ale co mi chybělo tak zpětné shlédnutí. Proto, jsem se rozhodl, že vyměním modul za box. No já vám nevím, ale asi jsem udělal hloupost. Sice obraz je pěkný, dokonce i SD vypadá lépe než normálně, ale ovládání je katastrofální. 

Přepínání kanálů je zdlouhavé, musím několikrát zmáčknout číslice, box se někdy sekne že jej musím vytáhnout ze zásuvky, pak zase čekat než se restartuje, to sekání je i několikrát týdně. Ovládání ve videotéce taky není příliš pohodlné, ale jinak filmy mají dobrou kvalitu obrazu. 

Taky mě štve strašné zahřívání. Box má někdy tak vysokou teplotu, že ho raději přes noc vypnu, protože mám strach, že se něco stane. Kolikrát je i nábytek pod ním úplně teplý. 

 Myslíte, že mám něco nastavené špatně? Nebo prostě to je "normální" a je to běžné? Docela přemýšlím, že holt oželím zpětné shlédnutí a vrátím se k modulu. 

Pokud bych se chtěl vrátit k modulu, musím opět očekávat návštěvu technika nebo to jde udělat i jinak (pošta, kamenná prodejna...?)

Omlouvám se za chybu: myšleno HD mediabox. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jisty, ktery box presne mas, Horizon GO je aplikace pro mobilni zarizeni, settopboxy se oznacuji budto jako Horizon, nebo Mediabox, HD Mediaboxy jsou 2, starsi KCF 700, ma cerveny displej a novejsi KCF 900, ten ma byly displej, pak je HD DVR Mediabox, ten ma vestaveny pevny disk a displej nema.

Ja mam HD Mediabox KCF 700 a ten rozhodne nijak dramaticky nehreje, tedy pokud ho mas na odvetranem miste, cas od casu se sekne, ale urcite ne nekolikrat tydne, kdyztak staci podrzet na dalkovem ovladaci delsi dobu tlacitko pro vypnuti a box se uplne vypne, neni potreba ho vytahovat ze zasuvky.

Co se tyka odezvy na ovladac, tak ta neni uplne idealni, to mas pravdu.

Byt tebou asi bych box kvuly tomu prehrivani nechal preventivne vymenit za jiny kus.

Pokud jde o vymenu za CA modul, tak to tusim musi opet privezt technik, UPC zadne kamene prodejny, kde by sli menit boxy nema.

Dalsi varianta pro tebe je vratit se zpet k CA modulu a k nemu koupit Chromecast, pomoci ktereho pak na televizoru pres mobilni aplikaci Horizon GO v mobilu muzes sledovat zpetne shlednuti a videoteku, osobne to take pouzivam a funguje to celkem dobre.


Nebo jeste muzes zkusit velky HD DVR Mediabox, ten ma ovladani podobne ale je trochu sviznejsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad výměna zařízení - zase vás čeká návštěva technika.
Zahřívání je vcelku běžné, když změníte režim spotřeby na ten vyšší, tak se box bude vypínat úplně a tedy ani nebude hřát. Ale to zahřívání by neměl být žádný nebezpečný extrém.
Ano, přepínání není okamžité, chvilku trvá, než se vše načte.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Díky za rady. No nevím. Ještě tomu dám nějaký čas, ale upřímně nejsem kdovíjak spokojený s tím boxem. Jak jsem psal, obraz má slušný, ale ovládání je strašný. A to zahřívání se mi vůbec nelíbí. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 8 minutami, Marek-26 napsal:

Myslím si, že UPC resp. Vodafone přijde letos s novým boxem a novou platformou (namísto Horizon), tak se necháme překvapit.

Aha, a myslíš, že nám box vymění nebo jen pošlou aktualizaci??

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to Vodafone časem pochopí, že by APP pro Smart a Android TV by ledacos mohla vyřešit. Bylo by to rozhodně pohodlnější a možná i bez problémů. Pouze teda v kombinaci CAM karta a APP. Ostatní poskytovatelé IPTV v tom již mají jasno. Vlastně již většina ...

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostatní poskytovatelé IPTV v tom moc jasno nemají, a že by většina, to už vůbec ne. On je totiž problém s tím, že i televizory stejného výrobce mají různé systémy, a že aplikace do jednoho modelu nefunguje v modelu jiném. Natož pak dělat něco napříč všemi výrobci, to už je prakticky nemožné. Android pak žádná sláva také není, když co rok, to jedna nebo dokonce dvě nové verze tohoto systému. Zdaleka nejlepší je aplikace pro W10, protože kdo má internet, ten má v naprosté většině případů i PC nebo NB s tímto OS a není problém to propojit s TV.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že VF to chápe a má v tom jasno už od začátku. Není tedy otázka zda, ale spíše kdy a na jaké platformy budou aplikace vyvinuty. Předpokládám, že třeba aplikace na AndroidTv bychom se dočkat měli, spíše je otázkou, na jakou verzi Androidu. Pak tu máme další OS, jako je WebOS (LG), Tizen (Samsung), My Home Screen (Panasonic) a pár dalších. Každý tento OS má též několik verzí. Vývoj každé takové aplikace by stál spoustu času a peněz.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...