Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Pokud se podívám do ceníku UPC, a nabídky HD programů této firmy, tak pokud by náhodou udělalla balíček všech HD programů ( včetně ten premiových jako je HBO HD, Filmbox, Eurosport HD ( kterej není v balíčku SPORT) ), tak bude ten balíček za cenu, která bude pro většinu uživatelů neakceptovatelná.

 

A ještě minimálně nabídka STARTER k tomu. Samotný balíček určitě nebude nabízen..

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Dobrá pánové, chcete se bavit o Skylinku? Tak dobrá, pojďme se bavit o Skylinku, ale z pohledu jejich nabídky SD kanálů, protože ne každý má zájem (jen) o HD. Kde má Skylink AXN, Spektrum SD, Animal Planet? to jsou všechno jedny z nejžádanějších placených kanálů, ale Skylink dodnes ani jeden z nich nezařadil. A to nemluvím o tom, že nemají některé mé další oblíbené kanály, jako AXN Scifi, Discovery Wold a Science, Travel Channel SD nebo Spektrum Home.Už i kvůli absenci takovýchto kanálů je pro mě Skylink podřadným operátorem, ve srovnání s nabídkou UPC.

 

A ten HD balíček také nepovažuji za dobrý nápad. Jako mě je to (zatím) jedno, ale mnoho mých známých má kabelovku od UPC mimo jiné i proto, že mají SD a HD kanály za jednu cenu, nemusí za HD platit nic extra, jako u jiných operátorů. Bylo by strategicky velmi nešťastné, kdyby se UPC této konkurenční výhody zbavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych v současnosti opravdu nejvíce uvítal přidání několika HD kanálů a navýšení datových toků/rozlišení některých kanálů. Některé kanály omezuje UPC, jiné bohužel v takové mizerné kvalitě vysílají provozovatelé. Jinak mě těší, že se o HD balíčku uvažuje. Snad to bude poté přehlednější. Jestli však UPC nic nového do začátku léta nepřidá, asi opravdu začnu uvažovat o alternativách, protože mám pocit, že poslední měsíce tahle firmá spí, a to máme doma UPC 15 let. Povede se jim 3D přenos, udělají si reklamu, ale má to jen krátkodobý efekt, oproti přidání nových programů do nabídky. Opravdu nevím, kde ten problém je, když je už údajně i místo.

Ještě stále není všude vypnut Klasik. S tím souvisí náročná úprava stanic odkud se vysílá. Dále se UPC slučuje se společností Sloane Park a mnoho dalšího =) v UPC se toho teď děje, že bys nevěřil. Řekl bych, že je to všechno administrativně - technicky - finančně náročné.

Já tedy doufám v brzké přidání HD Viasatů. Připadalo by mi to jako logický krok.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS
Ještě stále není všude vypnut Klasik. S tím souvisí náročná úprava stanic odkud se vysílá. Dále se UPC slučuje se společností Sloane Park a mnoho dalšího =) v UPC se toho teď děje, že bys nevěřil. Řekl bych, že je to všechno administrativně - technicky - finančně náročné.

Já tedy doufám v brzké přidání HD Viasatů. Připadalo by mi to jako logický krok.

 

Obecně, kterého zákazníka zajímá, že UPC se slučuje atd... Porovnávají se nabídky - kvalita obrazu, hd kanály zajímavé pro zakazníka (u mě sport v HD (eurosport 2 HD) a cena (priority si každý udělejte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych v současnosti opravdu nejvíce uvítal přidání několika HD kanálů a navýšení datových toků/rozlišení některých kanálů. Některé kanály omezuje UPC, jiné bohužel v takové mizerné kvalitě vysílají provozovatelé. Jinak mě těší, že se o HD balíčku uvažuje. Snad to bude poté přehlednější. Jestli však UPC nic nového do začátku léta nepřidá, asi opravdu začnu uvažovat o alternativách, protože mám pocit, že poslední měsíce tahle firmá spí, a to máme doma UPC 15 let. Povede se jim 3D přenos, udělají si reklamu, ale má to jen krátkodobý efekt, oproti přidání nových programů do nabídky. Opravdu nevím, kde ten problém je, když je už údajně i místo.

Ještě stále není všude vypnut Klasik. S tím souvisí náročná úprava stanic odkud se vysílá. Dále se UPC slučuje se společností Sloane Park a mnoho dalšího =) v UPC se toho teď děje, že bys nevěřil. Řekl bych, že je to všechno administrativně - technicky - finančně náročné.

Já tedy doufám v brzké přidání HD Viasatů. Připadalo by mi to jako logický krok.

To je všechno možná pravda,ale proč už aspoň nepřidali v srpnu loňského roku zařazené spektrum hd,které ale doteď nejede.Do května tohoto roku jsem bral oznámení ze strany upc,že bohužel tato stanice jede pouze v madarštině,tak je tato programová pozice označena jako rezerva spektrum hd a jakmile naběhne čeština,tak ho spustí. V češtině už to jede a stále tma.

Přijde mě,že se zákazníkům zalepí huba slibem,že něco bude a pak pár měsíců dělají mrtvého brouka a doufají,že zákazníci na vše zapomenou.Na toto jednámí platí jedno krásný příslový,slibem nezarmoutíš.

Pak ať se upc nediví,až jim budou i z těchto důvodů odcházet klienti

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co já vím, tak se kolem 20. něco přibude pro hodně malou menčinu, která ovšem od loňska brečí, že se nic ve 3D nevysílá a následně se snad objevý nový HD program.

 

Hm, že by nějaký 3D přenos nebo 3D kanál a poté HD kanál na léto? To bych i celkem bral. :) No každopádně díky za info. :P

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

3D není ani pro menšinu. Pro menšinu je (zatím) HD, 3D je vyloženě pro pár jednotlivců. Ale to je prostě UPC, místo aby konečně přidali kanály, po kterých touží většina, jako je Eurosport 2 NEE, tak raději budou vyhazovat peníze na to, aby byli za každou cenu první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie ... vat-leo-tv

 

Kabelová televize UPC začne distribuovat Leo TV

Publikováno 29.4.2011 8:20

Největší kabelový operátor UPC ČR se dohodl se společností PK62 na distribuci jejího erotického kanálu Leo TV. Podle důvěryhodných zdrojů deníku E15 by se měl objevit v kabelech UPC od letošního 1. května. Mluvčí UPC ČR František Malina informaci nechtěl komentovat, odkázal na tiskovou zprávu, kterou firma vydá v nejbližších dnech.

 

Leo TV bude zřejmě zařazena do placené sekce digitální televize UPC vedle erotických programů Hustler TV. Československá televize Leo TV je momentálně dostupná v nabídce satelitních platforem Skulino a CS Link a televize po internetu IPTV Telefóniky.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...