Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Skylink je konkurence UPC a myslim si tohle tema sem patri, diky tomu ze zde aktivne diskutuje a srovnava nabidka obou operatu, tak je mozne ze si toho nekdo s UPC vsimne, zamysli se a ledy se mozna pohnout o kus dopredu,

a mam informace ze diky teto diskuzi uz se zacina uvazovat o HD balicku.

 

Vsechno je to o penezich, Skylink to ma jednoduzsi protoze satelitnim signalem pokryva velke uzemi a muze tak vysilat pro nekolik statu soucasne,

kdezto UPC CR je pouze mistni kabelovka s daleko mene zakazniky a proto musi tvrdeji vyjednat o kazde smlouve a nemuze si tudiz dovolit zaplatit kazdy kanal, ktery je na trhu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a mam informace ze diky teto diskuzi uz se zacina uvazovat o HD balicku....

 

Kdyby někdo odpovědný z UPC četl zdejší diskuze, tak by UPC rozšiřovala počty balíčků televize a internetu. Jenže oni naopak počty těchto balíčků zredukovali na minimum.

 

A hlavně ten balíček HD nesmějí pak zazdít velikou cenou.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a mam informace ze diky teto diskuzi uz se zacina uvazovat o HD balicku....

 

Kdyby někdo odpovědný z UPC četl zdejší diskuze, tak by UPC rozšiřovala počty balíčků televize a internetu. Jenže oni naopak počty těchto balíčků zredukovali na minimum.

 

A hlavně ten balíček HD nesmějí pak zazdít velikou cenou.

Ony se ty kanály už od poskytovatelů prodávají v různých balících. Proto když by byl balíček jen samotných HD kanálů muselo by to nějak vykompenzovat cenu. Třeba k jednomu HD kanálu se váží 2 SD v jednom balíčku. Nějak podobně si myslím že to bude.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skylink je konkurence UPC a myslim si tohle tema sem patri, diky tomu ze zde aktivne diskutuje a srovnava nabidka obou operatu, tak je mozne ze si toho nekdo s UPC vsimne, zamysli se a ledy se mozna pohnout o kus dopredu,

a mam informace ze diky teto diskuzi uz se zacina uvazovat o HD balicku.

 

Vsechno je to o penezich, Skylink to ma jednoduzsi protoze satelitnim signalem pokryva velke uzemi a muze tak vysilat pro nekolik statu soucasne,

kdezto UPC CR je pouze mistni kabelovka s daleko mene zakazniky a proto musi tvrdeji vyjednat o kazde smlouve a nemuze si tudiz dovolit zaplatit kazdy kanal, ktery je na trhu.

tomusi, a co RIO Media? To konkurence není? No asi ne, protože RIO Media dává skoro všechny kanály. A další místní firmy začínají dodávat atraktivnější nabídky kanálů, i když jich je méně.

 

Snad jedině jim chybí jen specializované kanály REZERVA, ty má totiž exkluzivně UPC.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

UPC by mohlo kanál REZERVA nabízet v HD kvalitě a se zvukem v AC3 To by byla teprve bezkonkurenční podívaná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skylink je konkurence UPC a myslim si tohle tema sem patri, diky tomu ze zde aktivne diskutuje a srovnava nabidka obou operatu, tak je mozne ze si toho nekdo s UPC vsimne, zamysli se a ledy se mozna pohnout o kus dopredu,

a mam informace ze diky teto diskuzi uz se zacina uvazovat o HD balicku.

 

Vsechno je to o penezich, Skylink to ma jednoduzsi protoze satelitnim signalem pokryva velke uzemi a muze tak vysilat pro nekolik statu soucasne,

kdezto UPC CR je pouze mistni kabelovka s daleko mene zakazniky a proto musi tvrdeji vyjednat o kazde smlouve a nemuze si tudiz dovolit zaplatit kazdy kanal, ktery je na trhu.

 

Jasný všechno je o penězích ,víš kolik stojí pronájem kapacity satelitu.Když si to můžu dovolit Skylink proč né UPC.Skylink nemá tolik platích diváků ,jako UPC.Cena UPC neodpovídá ,ceně programu.Tak dále slůžby UPC to musíte vymětit kabely, a tak dále každý 3 měsíce.U Skylinku zavoláš všechno zkontrolují a všechno funguje a to jsem volal jen 1.Je možné že vznikne balíček HD,jak píšeš ale ta cena zase bude vyší něž má Skylink.Nevýhoda Skylinku vztupní investice do zařízení.Tady na Mostecku odhlašují UPC ,každý týden 20 zakázníků kterých k nám příjdou do krámu.Kteří jsi vezmou Skylink protože je rozdíl platit u UPC nějakých 600 + balíček Plus 120 Kč a Filmboxy za 120 Kč.Skylink nabízí tyhle programy 494 Kč a to je v dněšní době pořádně znát.Kdo má dvě televize si můžu vzít kartu NEXT to je druhá karta za 80Kč měsíčně.Jinak se omlouvám všem kterým vadí temá Skylink.

 

To samý UPC internet 25 na 1,5 za nějakých 600Kč.Softex nabízí 30 na 30 za nějakých 440Kč.To mně vysvětli jak menší poskytovatel může nabízet levněji než UPC.Tak zvažuji ještě ten internet od Softexu.Nevíš co zamyšlí UPC udělat z netem ,v dnešní době 25,1,5 za 600Kč nemá moc cenu???

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Softex jede na optice, natahnou kabely po sidlistich, kde je spousta bytu a jedou, rychlostni limity jsou zde prakticky neomezene.

UPC ma daleko komplikovanejsi technologii, jejiz udrzba a provoz je nakladnejsi a rychlosti netu optice konkurovat nemuzou.

 

Co se tyka nejakych zmen internetovych tarifu u UPC, tak bohuzel zadne informace nemam.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych v současnosti opravdu nejvíce uvítal přidání několika HD kanálů a navýšení datových toků/rozlišení některých kanálů. Některé kanály omezuje UPC, jiné bohužel v takové mizerné kvalitě vysílají provozovatelé. Jinak mě těší, že se o HD balíčku uvažuje. Snad to bude poté přehlednější. Jestli však UPC nic nového do začátku léta nepřidá, asi opravdu začnu uvažovat o alternativách, protože mám pocit, že poslední měsíce tahle firmá spí, a to máme doma UPC 15 let. Povede se jim 3D přenos, udělají si reklamu, ale má to jen krátkodobý efekt, oproti přidání nových programů do nabídky. Opravdu nevím, kde ten problém je, když je už údajně i místo.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Peno napsal - Panové, už mě s tím Skylinkem začínáte krajně vytáčet (do klávesnice se mi dere i ostřejší výrazivo, ale odolám, protože jsem slušný člověk). Toto není fórum o Skylinku ale o UPC digitální kabelovce. Byl jsem utřen, když jsem chtěl diskutovat o novém logu Disney Channel. Ale to do tohoto tématu rozhodně patří mnohem více, než nějaký Skylink. Vyzývám proto Tomuse, aby dal každému, kdo zde ještě zmíní Skylink, okamžitě a nekompromisně BAN! Děkuji za spolupráci.

 

Takže mě se taky dere do úst silnější slovo a to ze dvou důvodů. Za prvé proč by jsme jako neměli diskutovat o skylinku v návaznosti na UPC když je to konkurence a nezbývá mi než jako platícímu zákazníkovi UPC konstatovat, že UPC zaspala dobu. A za druhé se mi taky dere do úst silnější slovo a to z přístupu UPC. Taktéž to neudělám, protože jsem slušný člověk. Takže když diskuse tak si to pojďme shrnout. Jsem dlouholetý zákazník UPC předtím Karneval a tady je stav k 1.5.2011 potom si každý může udělat sám. Zaměřím se zejména na HD programy, protože to je asi budoucnost kabelové televize:

 

Skylink ..... balíček MULTIHD (MULTI+HD PLUS) cena 494,-Kč (16 HD programů) obdoba Standartu u UPC

 

UPC ...... Standart 604,-Kč, balíček PLUS 120,-Kč (12 HD programů, ale nehodlám vůbec komentovat ty jenom jako, že se HD tvářejí resp. je to pouze přepočet)

 

Takže když si to přepočtu tak jak cenově i skladbou programů hádejte, kdo je asi na tom lépe? Odpovězte si každý sám. Pozor rozhodně to není nějaká propagace skylinku, ale pouze snaha zákazníka UPC, aby už konečně se probrali z jarní letargie a nám zákazníkům UPC dali nějakou alternativu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...