Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Obecně, kterého zákazníka zajímá, že UPC se slučuje atd... Porovnávají se nabídky - kvalita obrazu, hd kanály zajímavé pro zakazníka (u mě sport v HD (eurosport 2 HD) a cena (priority si každý udělejte)

Obecně vzato. Co dělá Sloane Park? Nebude to pro UPC obrovský přínos? Nikoho nezajímá na jednu stranu že si zlepšuje síťe a jejich kapacitu, ale každý na druhou stranu brečí jak chce nové kanály, vyšší datový tok atd. Kdyby jste nebyli tak moc zahleděný na svoje zájmy, došli by vám souvislosti.

 

To je všechno možná pravda,ale proč už aspoň nepřidali v srpnu loňského roku zařazené spektrum hd,které ale doteď nejede.Do května tohoto roku jsem bral oznámení ze strany upc,že bohužel tato stanice jede pouze v madarštině,tak je tato programová pozice označena jako rezerva spektrum hd a jakmile naběhne čeština,tak ho spustí. V češtině už to jede a stále tma.

Přijde mě,že se zákazníkům zalepí huba slibem,že něco bude a pak pár měsíců dělají mrtvého brouka a doufají,že zákazníci na vše zapomenou.Na toto jednámí platí jedno krásný příslový,slibem nezarmoutíš.

Pak ať se upc nediví,až jim budou i z těchto důvodů odcházet klienti

To není otázka na mě proč ho nepřidali, kde se to zaseklo o čem se ještě dohadují.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...