Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Tak já jsem na obou televizích Sony neměl nejmenší problém. Naladilo se to, přesněji doplnilo o nové programy samo. Jen jsem v menu zapnul "automatickou aktualizaci vysílačů" na povoleno.

Jinak to mám vypnuté, v minulosti se mi totiž několikrát stalo, že při nějakých aktualizacích o kterých jsem ani nevěděl a ani je mnohdy vizuálně neobjevil stalo, že se všechny nastavené programy rozházely a musel jsem to znovu seřadit podle sebe.

Když ale vím, že jsou přidány nové programy, tak automatickou aktualizaci zapnu. Pak vypnu TV do standby a nechám 20 -45 minut. Po novém zapnutí jsou tam již nové věci naladěny a jen je přemístím na místo.

 

Sony KDL-32W4000 a novější KDL-37EX720

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Dneska jsem si všiml, že u elektronického programového průvodce jsou zmršené české znaky... lokalita příbram.... má to ještě někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nikoho nepřekvapí...

 

Alf IV (4. díl)

V balíkû.

Když do garážê Tannêrových naboûrá vêsmírná loď z planêty Mêlmêc, nikdo nêtûší, jak jim to změní život. Soûžití chlûpatého mimozêmšťana s pozêmšťany totiž nêbývá vždy lêhké, ať ûž jdê o návštěvníkův nêzměrný apêtit, či drzost. Přêsto Alf nikdy nêztrácí svůj hûmor... Amêrický komêdiální sêriál. Hrají: M. Wright, A. Schêdêênová, A. Êlsonová, B. Grêgory Délka: 24 minût

 

21. století v akci...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepíšeš co máš za TV, ale určitě ti bude chybět i mux s HBO programy.

 

Ladit na 163,5 MHz (170,5 MHz) SR5000 kbps (nebo 5.000 Mbps) QAM64

 

Nechybi jen mux c 12, HBO normalne bezi.

 

v nastaveni ladeni jsme nastaveni QAM nenasel, jen kmitocet, SR a ID site

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

Fungujú Vám všetky HD kanále na pretáčanie,timeshift? Ide hlavne o Prima Hd,Nova Hd,CT 1 HD, Ct4HD,Barandov hd...atd?

 

U nás v UPC.sk do dnešneho dna to nefungovalo u JOJ HD a JOJ PLUS HD. Dnes tento problem v spolupráci z JOJ odstránili a už to ide.

Zatial jediným kanálom,ktorý to nezvláda je Markiza HD.

Dosť je to obmedzujúci mínus,pretože tento program,nie že sa nedá posuvat,pretáčat,zastavovat,ale aj ked si ho nahrám,tak ho musim cely pozerat bez týchto možností. Takže nahrávam iba SD verziu Markízy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...