Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Paffka

To u mne bohužel ne, možná nastavení... Teď ale mám ČT4 pouze normální a Barrandov HD nejde na ČT4 HD přejmenovat. Kuwa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Paffka

Díky, nějak se to celé rozesra.., tak jsem to obnovil celé a teď si to jen budu muset seřadit jak potřebuju. Díky všem za rady !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam TV sony Bravia, nevim ted presne oznaceni, doma dohledam, s kartou od Licy. Zkousel jsem uplne ladeni CT HD ani CT 4 HD to nenaslo, rychle ladeni take ne, ani pri rucnim zadani kmitoctu, ktere tady byly zminovany. Pri nastaveni rychleho ladeni na AUTO (kmitocet) to dokonce napsalo ze niic nenasel at zkontroluji ID site.

Na settopboxu v loznici normalne bezi oba zminovane program

Bydlim v Praze.

 

Poradite nejaky postup pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Na LG 37LH4900 s CAM pronajatým od UPC se ČT 4 HD objevil bez nějakého dolaďování na původní pozici Barrandova a ten se přestěhoval na pozici jedné z rezerv. Takže stačilo jen změnit pořadí programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam TV sony Bravia, nevim ted presne oznaceni, doma dohledam, s kartou od Licy. Zkousel jsem uplne ladeni CT HD ani CT 4 HD to nenaslo, rychle ladeni take ne, ani pri rucnim zadani kmitoctu, ktere tady byly zminovany. Pri nastaveni rychleho ladeni na AUTO (kmitocet) to dokonce napsalo ze niic nenasel at zkontroluji ID site.

Na settopboxu v loznici normalne bezi oba zminovane program

Bydlim v Praze.

 

Poradite nejaky postup pls?

 

Zkusil bych přenést ten STB k TV, ve stejném muxu je i TV Noo a Meteo TV. Pokud budou fungovat, tak je nějaká zrada u TV, pokud nebudou tak problém kabeláže (mux s CT x HD vysílá na kmitočtu 730 MHz stejně jako MUX 1 DVB-T - K53 v Praze a okolí)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník franzk

Smazal jsem a znovu naladil všechny kanály, Barrandov HD se přejmenoval na CT4HD, hurá. Nemám však Prima Cool, Prima Love, Nova Cinema, Očko - vše pouze v analogu.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...