Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník krouzekj

Jakou mate kvalitu signalu v tom kanalu s CT 1 HD a CT 4 HD? Tech 10% co mam ja me nadsenim nenaplnuje :) ostatni kanaly jedou naplno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

Barrandov mi z TV (Conax modul) zmizel úplně, jak HD tak normální, na STB sice je, ale na stejné frekvenci ho na TV nenaladím, moc pěkné vylepšení od UPC, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už odpoledne jsem nastavil nové programy, na obou televizích Sony i na stařičkém STB se to naladilo samo. Jen růčo nastavit na příslušné předvolby a bylo to. Večer jsem zaznamenal několikahodinový výpadek několika programů šlo o CS Film, Nat Geo a několik dalších. Teď už je ale vše OK.

Už mě to ladění nebaví, na satelitu jsem se vyřádil při nastavování 10 nových německých programů, předtím na Skylinku, to vše i u sousedů a známých......

Ty nové HD rezervy vypadají slibně.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Pokuď vím tak TLC běží už delší dobu na UPC Direkt v češtině,tak nevím v čem vidíš to že Discovery nedodržely slovo.TLC je v češtině,pouze UPC ho zatím asi nechce zařadit do kabelovky.

Přesně tak. Je pravda, že já osobně mnohem raději vidím ID, byť anglicky, než TLC pro ženské, i když je česky, ale to neznamená, že je to tak správně.

Nicméně já osobně bych přesto spíše ocenil počeštění ID než zařazení TLC a to už jen proto, že kanál podobný TLC už v nabídce máme (Fine Living), zatímco ID, tedy kanál s kriminalistickými dokumenty, je unikát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL
Pokuď vím tak TLC běží už delší dobu na UPC Direkt v češtině,tak nevím v čem vidíš to že Discovery nedodržely slovo.TLC je v češtině,pouze UPC ho zatím asi nechce zařadit do kabelovky.

Přesně tak. Je pravda, že já osobně mnohem raději vidím ID, byť anglicky, než TLC pro ženské, i když je česky, ale to neznamená, že je to tak správně.

Nicméně já osobně bych přesto spíše ocenil počeštění ID než zařazení TLC a to už jen proto, že kanál podobný TLC už v nabídce máme (Fine Living), zatímco ID, tedy kanál s kriminalistickými dokumenty, je unikát.

Nebol by unikátom, keby UPC pridalo Crime & Investigation Network.

PS: Je to možno škodoradosť, ale ja som rád, že ID nemá češtinu, aspoň sú ľudia nútení učiť sa angličtinu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angličtina není problém, ale rády bych po 9ti hodinách v práci, kde je oficiální jazyk angličtina slyšel raději něco v češtině :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...