Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dandys74
Angličtinu na některých kanálech beru, protože to má smysl - je to univerzální jazyk, kterým mluví většina zeměkoule a člověk si ji může procvičit.

 

 

Čínsky mluví daleko více lidí na zeměkouli, ale asi by se ti to taky nelíbilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

S Jackem souhlasím v tom, že tam ta maďarština nemá co dělat. A nemám nic proti maďarům.

 

Jen mám divný pocit z termínu jako reklamní trh a potřeba reklamy obecně. To že někdo si tu reklamu musel zadat, aby mu ji odvysílali a ještě za to musel hodně zaplatit.

Fakt nechápu toho zadavatele, který platí za to, že čechům jsou vysílány reklamy v maďarštině. V ojedinělých případech by to mohlo být i zajímavé. Protože pokud posluchač uslyší nějaký prazvláštní jazyk, tak možná zpozorní, ale pokud je předmětem reklamy zboží, které u nás není v prodeji, tak je to prostě nesmysl.

 

BTW: Jakmile běžně vidím reklamu, tak většinou přepínám a nezřídka se už ani nevrátím na původní kanál. A to může být klidně v češtině. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cvancara:

Tady ale jde o princip. Ne o to, jestli někdo na reklamy a upoutávky kouká či nikoliv. Pokud to technicky zařídit jde, nevidím důvod, aby "náš" feed byl degradován maďarským zněním. Kdyby to byl pouze jeden případ, nenadávám. Bohužel se to však stalo pravidlem. Co kanál, to maďarština. To, že u některých kanálů byl tento problém dříve, ješte neznamená, že nemůže nastat znovu - viz. AXN HD.

 

Jinak National Geographic anglickou zvuk. stopu má také, ale ve většině případech bývá hluchá (resp. hraje česky).

 

@MarioAL:

V tomhle s tebou částečně souhlasím, ale i komerční stanice musí z něčeho žít. Poplatky jsou málo. Proto se jim i říká prémiové - nabízejí nebo alespoň by měly nabízet - prémiový obsah.

 

Discovery, Discovery HD Showcase, History, History HD, NGC HD, NG Wild a Nickelodeon reklamu nemají, protože jsou vysílány do více zemí současně. Nejsou to verze určené speciálně pro Českou a Slovenskou republiku. Jsou to čistě evropské verze (často buď CE nebo CEE; někdy i CEME/CEMEA/CEEMEA) a tudiž zkrátka není možné zařadit reklamy v tolika jazycích současně. Hlavně jde o to, že těmto stanicím se ve většině případech ani neměří sledovanost - právě z předchozího důvodu; není inzerce. Ty kanály - resp. tyto "univerzální" verze - de facto, krom poplatků, nic nevydělávají. Proto tam premiéry často bývají později a proto upoutávky často nemají žádný text - maximálně jde zde angličtina, které všichni rozumí.

 

National Geographic a AXN mají své české verze určené pro Česko a Slovensko, tudíž mohou mít i českou reklamu z které jde zisk.

 

Do budoucna, podle mých informací, se počítá s reklamou a plnou lokalizací u NG Wild, NGC HD a Nickelodeonu.

 

@Dandys74:

Víš, jak jsem to přece měl na mysli. Proto jsem psal i "univerzální". S angličtinou se domluvím prakticky kdekoliv na světě a většina lidí jí rozumí. De facto nahrazuje místní jazyk. O čínštině, i když pochopitelně rozšířená je, se to říci nedá.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Dúfam, že s NG HD neurobia to, čo s jeho SD verziou, teda že nezrušia originálnu audio stopu. Ja TV (hlavne dokumenty) pozerám takmer zásadne v angličtine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

tady remcate nad nedostatkem hd kanalu a pritom jste dost hloupi, ze jim ty mazani na kabelovce platite :? ja jsem uz pred dvema lety zrusil supreme, ktery mi nabizeli za 720,-........dnes jim nedam vic jak 150,- a muzou zkouset otravovat, obvolavat a nabizet slevy na co chcou, ted jsem si vzal pres leto na 6 mesicu sport balicek za 26,- kvuli olympiade a to jsem je ujistoval, jestli od 1.5. nepojede eurosport HD a novasport HD, tak si to hned zase muzou vypnout. :salut:

 

pres medialni centrum mam polskou kabelovku embed a mam tam vsechny ty HD kanaly o kterych tu roky remcate jako animal planet, travel, ruzne NG, cinemaxy a mnoho dalsich dokumetnarnich a zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stav nových kanálů v 10:30 -

1.na bývalé rezervě program (AXN HD)

2.přibyl další kanál, opět s AXN HD (bez závorky)

3.na bývalém Barrandov TV HD je ČT 4 HD

4.Barrandov TV HD je na novém kanále

5.přibyly další 2 rezervy, označené jako HD1 a HD2

 

Všechno se mi naladilo samo při aktualizaci po zapnutí.

 

Oba AXN HD programy jsou stejné, v češtině a mají zřejmě posunuté vysílání proti AXN SD.

Na rezervě HD2 mi TV s CAM hlásí zakódovaný kanál, ale Handan 6000 při prvním přepnutí byl (samozřejmě) bez obrazu, zato byl slyšet zvuk - ve volbě byla ITA a znělo to... no jako když ta heká ženská :D . Že by Hustler HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Je nutno vyčkat na poněkud stabilnější stav, alespoň do konce pracovní doby. V kabelové síti UPC jsou historicky minimálně dvě sítě, pracující s odlišnými frekvencemi (Karneval a UPC). Pokud nemáte své místo v podpisu, uvádějte je v textu příspěvku, ať zbytečně neblbneme...

 

V 10,30 byly na síti krátkodobě skutečně asi 4 programy navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Dneska jsem si všiml že skončilo Discovetry Tralel a Living a Na jeho pozici se objevil ID Discovery.Jaká škoda že nezařadily Discovery TLC,který je v češtině,ale bohužel UPC se chová jak chce a i když jejich zákazníci tuto změnu čekaly tak stejně zařadily to co samy chtěly(asi kvůli ceně).Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...