Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Tak jestli tomu dobře rozumím, mám-li dnes Kombi Komfort a k tomu balíčky Superfilm a Plus,tak bych měl kvůli AXN HD ještě přiobjednat Relax? Trochu moc dalších 120 Kč kvůli jednomu HD programu....

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

kdo ma supreme tak ma smulu - je to jen pro klasik a komfort - upc sve zakazniky podvadi protoze zadne supreme neexistuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to by nezbyde než ten můj problém začít řešit :-), absence ČT HD nebo Barrandov HD mi ani tak nevadila ale na MS v HD jsem se těšil :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maďaři to opět posr***... to AXN HD za moc nestojí. Stejná situace, jako když nám před lety okupovali klasické AXN. Grafika kanálu anglicky, titulky DVB namísto vpálených do obrazu a maďarské reklamy. Nejvíc mě na tom vadí, že UPC teď bude hrdě tvrdit že po roce přidalo 2 HD stanice a zbytek roku už nic nepřibude, protože při jejich mentální logice budou považovat 15 HD stanic za dostatečných. Proč nemohou být konečně NG Wild HD, Travel Channel HD, Animal Planet HD a ESPN America HD jde mimo mě... Mám podezření, že to je schválně... viz. Skylink a UPC Direct :evil: Potom bych byl vcelku spokojený. Teď se jim akorát daří mě téměř nenaštvat. O spokojenosti nyní nemůže být řeč.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Já jen doufam že nebude ve stejnym Muxu jako ČT 1 HD neboť to mi nejde naladit.

Pry bude.

V muxu 1 je necelých 5% kapacity muxu volných, takže další program v tomto muxu asi těžko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Omlouvám se, nepozorně jsem četl. Mux 12 má asi 24% kapacity volné, takže tam se "to možná vejde"... (8-9 Mb/s, bez rezervy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...