Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

.... Spíš mi vrtá hlavou tohle...

http://www.digizone.cz/clanky/prvni-hybridni-televizi-hbbtv-v-cesku-ode-dneska-nabizi-upc/

 

UPC tohle video vytvořilo poměrně nedávno a jedna věc tam nesedí. V čase 2:00 tam je jasně vidět Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD, i když v nabídce oficiálně nejsou... :roll: Vysvětlení? Buď přibudou v květnu nebo se nás UPC opravdu snaží štvát.....

 

Spíše to bude tím, že společnost SAT plus dodává EPG i jiným subjektům než UPC a v testovacím režimu měly překlopenou celou svou databázi s TV programy (http://www.programy-tv.cz/).

Podle mých informací jsou již zobrazovány pouze programy dostupné v UPC (mimo jiné na tuto chybu upozornil SAT plus pan Polak z Digizone )

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo máš pravdu hraje od včera večer.Ale zaleží jaký bude obraz ,jestli bude dost místa .Předtím tam bylo jenom vysílaní v sd .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mux 10 (258 MHz Karneval), kódované, 7 Mb/s, asi 1-2% z kapacity muxu zbývá

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek

asi máte pravdu s tím axnhd jenom tajímave parametry mi to ukazuje datovej tok 7000kbps h264 455x540 ac3 38

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A nevíte někdo kdy bude na kabelu?

Já doufám, že v případě veřejnoprávní ČT to bude v ten samý den, tedy 3.května.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lokalita Příbram : Mám dvě rezervy a ani na jedné AXN HD nejede. Může mi někdo poslat, zda je AXN HD i v Příbrami a nebo není třeba zkusit naladit .... a jaké hodnoty zadat při ručním ladění. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...