Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Společnost Skylink dnešního dne přidala nový program do svého vysílání Eurosport 2 HD.... Společnost UPC od 31.8.2011 nerozšířila vůbec nic co se týká programové nabídky kabelové televize a stále spí a spí. Tenhle neskutečnej moloch co se jmenuje UPC nereaguje na dotazy, nereaguje na stížnosti ze strany zákazníků co se týká programové nabídky a vlastně jsme jim úplně ukradený. Neskutečné!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jeden podstatný detail Skylink 23 programů v HD.... UPC 13 programů v HD....... takže dle mého UPC na diváky kašle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
jo jenom mimochodem zámej mně psal že se má axnhd rozjet v květnu ale né prej 1.5

Nevím co je na tom pravdy, ale prý: "Už několik let je 1. května státní svátek."

A já si nepamatuji, že by třeba v sobotu nebo neděli UPC měnilo nebo rozšiřovalo nabídku.

Upraveno uživatelem Jaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

Už je na čase, aby se UPC opravdu nad sebou zamyslelo. Eurosport 2 HD v nabídce Skylink. Zařazením Eurosport 2 HD se v programové nabídce Skylinku celkový počet programů ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) zvyšuje na 23 programů. Dále byl dnes nasazen nový křesťanský program TV LUX. Jsem rád, že jsem od UPC utekl. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345
Nevím co je na tom pravdy, ale prý: "Už několik let je 1. května státní svátek."

A já si nepamatuji, že by třeba v sobotu nebo neděli UPC měnilo nebo rozšiřovalo nabídku.

 

No já si od 31.8.2011 hlavně nepamatuji, že by vůbec něco přidali. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...