Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Jen kroutím hlavou nad neustálou nespokojeností zdejších dopisovatelů.Kdo Vám drží pistoli u hlavy sakra,.Opravdu musíte mít doma tak děsnou nabídku co UPC má.Poukazujete na nabídky v jiných zemích,ale proč nedodáte že tam nežijí posránci jako vy a pokud by se tam UPC chovala jak tady,dávno by s ní zákazníci zametli.Jen u nás takovým společnostem prochází co jinde né,důvod,vědí,že jako národ umíme jen potají remcat,ale skutek nebyl nikdy naším národním uměním.Myslíte,že třeba ve Vámi často vzpomínané anglii by lidé dávno nevypověděli smlouvy s takvou kabelovkou a to i za cenu,že než platit tohle,radši nebudou mít nic.My tu ale uznáváme heslo lepší vrabec v hrsti než holub na střeše a tudíž si za to můžem sami.Pokud se zakázník nezačne i zde hlasitě dovolávat svých práv,budou tu nadále kanály s bitrate sotva VHS,párky plne soji a kostí a další speciality naší srandozemě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co treba hromadna vypoved cca 1000 lidi myslis,ze by to nezabralo.ja si troufam rict ze urcite.Ovsem jsem na zemi,vim jsme cesi a jediny nas hrdinsky kousek je potaji vypravet vtipy v hospode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jsme u toho, lidi by neustale chteli vetsi mnozstvi kanalu, ale malo kdo uz je ochoten si za to priplatit,

UPC je jiz nekolik let ve ztrate a tak je nasne ze zadarmo uz zrejme nic pridavat nebude.

 

Docela me prekvapuje kolik lidi je schopno nadavat na ceny UPC, ale ze treba krmi sveho mobilniho operatora, ktery ma naopak nehorazne zisky, uz malokdo resi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže 1.5. zapnu bednu a mělo by tam naskočit AXN HD a TLC... Pro začátek dobrý :lol:

 

Jsem zvědavý na technickou kvalitu AXN HD a taky na to, jestli se jim podařilo vyřešit ty maďarské reklamy (které tam měly původně být). Uvidíme. Třeba to nebude ta evropská verze ze satelitu s DVB titulkama a překvapí nás. Spíš si ale myslím, že ze začátku asi ne.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

no, ina verzia axn hd ako ta z eutelsatu 16E podla mna zatial neexistuje. prebera ju odtial aj madarske upc.

co sa tyka kvality, podla www.digitalbitrate.com je tam datovy tok na urovni 7 Mb/s, teda taky poslabsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345
Tomus napsal :

No a jsme u toho, lidi by neustale chteli vetsi mnozstvi kanalu, ale malo kdo uz je ochoten si za to priplatit,

UPC je jiz nekolik let ve ztrate a tak je nasne ze zadarmo uz zrejme nic pridavat nebude.

 

Docela me prekvapuje kolik lidi je schopno nadavat na ceny UPC, ale ze treba krmi sveho mobilniho operatora, ktery ma naopak nehorazne zisky, uz malokdo resi.

 

Tomus to snad nemůžeš myslet vážně. Dobře já to tedy rozvedu. Všechna čest co děláš pro chod tohohle fóra, protože nebýt tebe tak by tohle forum bylo již s největší pravděpodobností mrtvé, ale co sy napsal s tím nemůžu souhlasit. Tohle vlákno " Nové stanice " je již defacto mrtvé nějakou dobu, protože zkrátka není o čem psát co se týká "nových stanic". To, že je UPC ve ztrátě je všeobecně známá věc, ale nezlob se na mě to není náš myslím tím uživatelů problém. A te´d se tedy dostaneme k té ceně já si osobně myslím a nemusím být žádný matematický přeborník, že za to co platíme když se poohlédneme po konkurenci (stačí si to spočítat) je to opravdu bída co se týká programů ani ne tak v SD ale v HD rozlišení. A pokud by byla tahle nabídka HD atraktivní tak si myslím, že si milerád každý připlatí. Sna ti nemusím psát, kdy vůbec něco v televizní nabídce rozšiřovali, ale pro připomenutí bylo to 1.8.2011 !!! Teď si vezmi pár konkurentů a zaměř se na HD vysílání a zjistíš, že za ty peníze co platíme nemáme opravdu adekvátní programovou skladbu. A za to, že se UPC poslední dva roky zaměřuje pouze na internet a na kabelovou televizy zvysoka... o tom se snad také nemusíme přít. Bylo tady vlákno se "Vám na UPC líbí a nelíbí " nevím zda vůbec někdo jim to shrnul a také poslal co jiného by je mělo zajímat než názory zákazníků ? Myslím, že jack to udělal, ale jestli ne tak já klidně provedu z toho vlákna " výtah " vystavím to sem a pošlu jim to. Ale věř, že to pro ně nebude pěkné psaní, když jsem na to zběžně koukal. Dále jack zde dal adresy na managment UPC a taky na jejich hlavní centrálu. Zeptám se kdo z Vás jim tam napsal a komu přišla odpověď ? Já osobně jsem psal na všechny maili a hlavně jsem byl zvědavý na odpověď z českého UPC... samozřejmě žádná. A byli tu i další problémy co uživatelé napsali. A na závěr jak jsi psal mě vůbec nepřekvapuje kolik lidí je schopno nadávat na UPC ... mě překvapuje, že UPC nereaguje na podněty, neřeší věci a na dlouholété zákazníky dlabe... To jenom na závěr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...