Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Jeden cas se mel informaci, ze se nejake balicky narodnich kanalu z okolnich statu v UPC chystaji, dokonce jsem zde zalozil i anketu, ktera jeste bezi v sekci Ankety,

jenze jak to zatim dopadlo vidite sami. :roll:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by jen zajímalo, proč už dávno nejsou v nabídce HD verze stanic, které už máme v SD. Konkrétně Animal Planet HD, ESPN America HD, Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD.

 

Je to proto, že si UPC myslí, že to je zbytečné? Nebo jsou snad moc drahé? - čemuž ale nevěřím, jelikož je ostatní operátoři nabízejí. Nebylo by to snad pro UPC levnější, když to jsou de facto stejné programy od stejných provozovatelů? Ani mi tolik nevadí to, že nejsou jako to, že UPC neřekne proč...

 

Tyhle 4 stanice v HD mi fakt chybí a je to trapné, že nejsou. Bohužel nečekám zázraky.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL
Mě by jen zajímalo, proč už dávno nejsou v nabídce HD verze stanic, které už máme v SD. Konkrétně Animal Planet HD, ESPN America HD, Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD.

 

Je to proto, že si UPC myslí, že to je zbytečné? Nebo jsou snad moc drahé? - čemuž ale nevěřím, jelikož je ostatní operátoři nabízejí. Nebylo by to snad pro UPC levnější, když to jsou de facto stejné programy od stejných provozovatelů? Ani mi tolik nevadí to, že nejsou jako to, že UPC neřekne proč...

 

Tyhle 4 stanice v HD mi fakt chybí a je to trapné, že nejsou. Bohužel nečekám zázraky.

 

Myslím, že si UPC šetrí bandwidth na ďalšie rezervy a ďalší kanál podobný úžasnému HD+ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

MarioAl, někde jsem to už psal, téměř celá polovina televizního frekvenčního pásma je v UPC kabelu volná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999
Ja mám k digitálu samozrejme aj analóg a žiadný Arirang ani TV España tam nevidím. Iba ORF2 a nejaká ruská TV.
no tak to je preto,že u teba sa jedná o bratislavský raster,ja mám trnavsky,a ponuka analogu je odlišná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

toto by patrilo skor k teme "stare stanice" :-)

Dokumentární kanál Discovery Travel and Living má před sebou poslední dny vysílání. K 30.4.2012 ukončí tento tématický kanál skupiny Discovery Networks vysílání.

zdroj: parabola.cz

 

tak snad sa dockame TLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...