Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Nemuseli být ve stejné lokalitě. Tady jde o to, že Karneval byl jediná větší kabelovka, která byla schopná UPC konkurovat a rostla... zlepšovala nabídku i pokrytí. UPC vycítilo potencionální hrozbu, tak Karneval doslova sežralo. Teď už na trhu žádná větší kabelovka není a UPC nemá v této službě konkurenci. Rozrostlo se úplně všude. Proto si i může dělat co chce a nějaké rozšiřování nabídky je jim volné. Je to špatně, ale je to bohužel tak.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy
Proto jsem u Skylinku skončil ,posledním přeladěním v Únoru se zhoršila kvalita programů v SD.Ani ty jejich programy v HD nic moc kvalita.Vím co mluvím měl jsem 3 roky Skylink teď jsem přešel na Upc Digitál.Můžu tě upozornit ,Skylink už není co kvality nic moc.

 

blahopřeji, jsi první co chválí kvalitu HD od UPC na úkor Skyliku.

já nedávno pořídil Skylink a HD sat a přidám se na stranu všech co tady žehrali na kvalitu HD

a to mám jen hd ready tv

pěkný den

 

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Nějak si nevybavím lokalitu, kde byl jak Karneval, tak UPC ve vzájemné konkurenci. Možná ještě Karneval a KabelNet nebo UPC a KabelNet, ale přímo dvě kabelovky?
No treba v Ostrave - tedy ne primo v baraku (i kdyz si s tym nejsem jisty), ale urcite Ostrava-centrum, Marijanky a Poruba byla UPC, a zbytek byl Karneval. A co si jeste vzpominam, tak byly i trochu rozdilne nabidky u UPC Ostrava-stred x Poruba.

V Sokolově to bylo podobné. V jedné části Karneval a v jiné UPC. Slučování nebylo jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Nemuseli být ve stejné lokalitě. Tady jde o to, že Karneval byl jediná větší kabelovka, která byla schopná UPC konkurovat a rostla... zlepšovala nabídku i pokrytí. UPC vycítilo potencionální hrozbu, tak Karneval doslova sežralo. Teď už na trhu žádná větší kabelovka není a UPC nemá v této službě konkurenci. Rozrostlo se úplně všude. Proto si i může dělat co chce a nějaké rozšiřování nabídky je jim volné. Je to špatně, ale je to bohužel tak.

To určitě ne, tyto dvě společnosti si rozdělily lokality a navzájem do zelí nelezly neboli kde byla jedna společnost, tam už druhá svoje rozvody nebudovala a ani budovat nechtěla. A konkurence jim (nebo jí, protože dneska už je to jenom firma UPC) vyrostla minimálně co se internetu týká, protože Netbox, Poda a další už pokrývají celkem dost a navíc i při symetrické rychlosti (obvykle max. 100/100), na což kabelovka zatím adekvátní odpověď nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Je to možné, ale zkus to lokalitu napsat. Já skutečně o žádné nevím. I když dneska je to už samozřejmě jedno 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symetrika 100/100 je u kabelovky se stávajícícmi technologiemi (je vůbec nějaká co by to dala?) nereálná.

100 Mb upload kabelovka asi hnedtak nenabidne, ale myslim ze momentalne urcite rezervy jeste ma, treba jsem nazaznamenal, ze by se pro upload pouzivaly soucastne 4 kanaly, maximalne jsem videl 2.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jsme u toho, lidi by neustale chteli vetsi mnozstvi kanalu, ale malo kdo uz je ochoten si za to priplatit,

UPC je jiz nekolik let ve ztrate a tak je nasne ze zadarmo uz zrejme nic pridavat nebude.

 

Docela me prekvapuje kolik lidi je schopno nadavat na ceny UPC, ale ze treba krmi sveho mobilniho operatora, ktery ma naopak nehorazne zisky, uz malokdo resi.

No, to že je UPC ve ztrátě mě nezajímá. Je by taky nezajímalo, že jim nemůžu zaplatit fakturu, protože jsem bez práce...

 

Tím, že je UPC pasivní, si jen podřezává větev. Roste jim konkurence v podobě satelitu, iptv, optiky, mmds a vlastně i hrozba v podobě budoucího LTE. To nabídne každému rychlosti v desítkách Mbps přes vzduch. Oni budou rádi, když to stíhají přes dráty. Hlavně co se týče uploadu.

 

Tímto přístupem ztrácí naprosto loajalitu zákazníků. V mém okolí je už UPC synonymem pro předražené služby s nekvalitním marketingem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Kabelovka ještě dlouho nebude mít adekvátní konkurenci, protože satelitní příjem je mnohde limitován technickou dostupností, taktéž počet souběžně připojených televizních přijímačů za jeden měsíční paušál je poloviční než u kabelovky a pokud jde o internet, tak žádný bezdrát nemůže reálně ohrozit připojení kabelem. Navíc bezdrátová připojení jsou ve velkých aglomeracích prakticky nepoužitelná kvůli zahlcenosti. Jedinou hrozbu konkurence pro UPC představují poskytovatelé datových připojení přes optiku nebo LAN, kteří mají rychlosti 100/100. Bohužel ale dostupnost je nižší, než co pokrývá UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...