Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

To teda ano, dát 4 490,- Kč za aktivaci, to je jak z dob Karnevalu a UPC před 10 roky při připojování rodinných domů :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tu "konkurenci" měl, ale cenově jsou úplně jinde :/http://www.edera.cz/

To co mám za necelých 800,- bych měl za skvělých 1600,- :salut:

 

No popravde ty jejich sluzby a ceny jsou spis jako vtip ne jako uprimne myslena sluzba.Tohle tedy konkurence byt urcite nemuze.Tohle jim spis nahrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

Mám malý nápad, co kdyby upc udělalo aplikaci na netu a tam bychom si spravovali svůj účet! A co by bylo ideální , možnost si nakliat svá programy! Opravdu jen ty, které chci a ne nejaké balíčky!!! Dělat to operativně! Když to jde přes satelit zaplatit sms, tak toto by ňemel být pro upc problém. Mě balíčky silne nevyhovují ! Co vy na to ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

ako to prosim vyzera v cechach s discovery v 16:9?

na slovensku stale 4:3 a podla slovenskeho upc a vysielatela discovery je na slovensku situacia nasledovna:

"preverovali sme tuto info priamo u vysielatela a potvrdil nam, ze v tomto formate pravdepodobne tento rok u nas vysielat nebude."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady taky stále 4:3... Problém je skutečně u Discovery, nebo spíše v Maďarsku, a upřímně to nemá cenu komentovat. Tohle byl hřebíček do rakve a už jsem s touhle rodinou kanálů nadobro skončil. Jejich evropské odnože jsou zkrátka 3x zrecyklovaný odpad, který smrdí ještě hůře než vypadá.

 

Spíš mi vrtá hlavou tohle...

http://www.digizone.cz/clanky/prvni-hybridni-televizi-hbbtv-v-cesku-ode-dneska-nabizi-upc/

 

UPC tohle video vytvořilo poměrně nedávno a jedna věc tam nesedí. V čase 2:00 tam je jasně vidět Nat Geo Wild HD a Travel Channel HD, i když v nabídce oficiálně nejsou... :roll: Vysvětlení? Buď přibudou v květnu nebo se nás UPC opravdu snaží štvát.

 

Jo a dobrá zpráva pro nás s plochou obrazovkou - National Geographic, Disney Channel, Viasat Explorer a Nickelodeon přejdou v blízké budoucnosti na 16:9 (v průběhu května a června)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Musím nesúhlasiť, na Discovery chodia niektoré skutočne dobré veci, dokonca nové diely Mythbusters začali vysielať dva týždne po premiere v USA. Horšia je samozrejme obrazová kvalita SD kanálov.

Čo ma ale viac štve je to, že slovenské UPC nad HbbTV ani nerozmýšľa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...