Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mkarek
Lokalita Příbram : Mám dvě rezervy a ani na jedné AXN HD nejede. Může mi někdo poslat, zda je AXN HD i v Příbrami a nebo není třeba zkusit naladit .... a jaké hodnoty zadat při ručním ladění. Díky.

 

Jak se říká musíme si zatím počkat zatím je to kodované nedostupné prop veřejnost.Taky by mně nevadilo kdyby to už spustili dneska na sobotu a neděli a rovnou další hd programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Tady je odpověď UPC zda zařadí od 3.5 do nabídky ČT4 HD.

"Bohužel v současné době ani v nejbližším časovém horizontu neplánujeme spuštění ČT4 v HD kvalitě."

Buď ta operátorka ví prd, nebo je to v prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je odpověď UPC zda zařadí od 3.5 do nabídky ČT4 HD.

"Bohužel v současné době ani v nejbližším časovém horizontu neplánujeme spuštění ČT4 v HD kvalitě."

Buď ta operátorka ví prd, nebo je to v prd...

 

Mno, pokud CT4HD nebude, alespon v brzke dobe, tak to pro hodne lidi bude slusny motivacni faktor se poohlidnout u konkurence...A neni uplne pravda, ze neni kde se koukat!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek
Na te rezerve na 258 MHz nic nebezi, ani vcera vecer tam nic nebylo, mam tam jen tmu, kdyby tam neco bezelo byt skryte tak to vidim.

Tak na té rezervě 714 / 6900 na té něco facht je ja to zakodováno jako u mně hbo nyní když jej nemám předplacenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koukál na tý rezervě bude AXN HD zatím kodováno ,budou i titulky budou CZE+ zvuk Dolby.Ale nějak zmizel označení programu HD,tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek

dotaz nevíte jestli axn sd přidá zvuk ac3 z té axnhd. Tak to udělalo HBO sd prvně tam byl mp2 cz/en po nástupu hbo hd přidali zvuk 384ac3 do sd verze.

niní jsou v hbo zvě cz stopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...