Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Stav nových kanálů v 10:30 -

1.na bývalé rezervě program (AXN HD)

2.přibyl další kanál, opět s AXN HD (bez závorky)

3.na bývalém Barrandov TV HD je ČT 4 HD

4.Barrandov TV HD je na novém kanále

5.přibyly další 2 rezervy, označené jako HD1 a HD2

 

Všechno se mi naladilo samo při aktualizaci po zapnutí.

 

Oba AXN HD programy jsou stejné, v češtině a mají zřejmě posunuté vysílání proti AXN SD.

Na rezervě HD2 mi TV s CAM hlásí zakódovaný kanál, ale Handan 6000 při prvním přepnutí byl (samozřejmě) bez obrazu, zato byl slyšet zvuk - ve volbě byla ITA a znělo to... no jako když ta heká ženská :D . Že by Hustler HD?

 

Síť Karneval součastný stav jaký uvádíte 13:00.Hod.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Beru na vědomí, že Karneval Most a Karneval Teplice nejsou identické... Po 10. hodině jsem skutečně naladil 115 programů, ale jen krátce, pak opět 111.

Nepřelaďuju tv, ale skenuju pásmo pomocí programu TransEdit, s laděním tv počkám až po ustálení stavu

Nic to však zatím nemění fakt, že UPC přidalo skutečně hodnotný SD program Fine Living a ČT4 HD náhradou za Barandov Tv HD. Stále věřím (blbec), že to není konečný stav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale myslím, že program Fine Living je v nabídce minimálně dva - tři roky (nejdříve se to jmenovalo Zone Club, pak Fine Living Netvork a teď se jmenuje Fine Living).

Barrandov HD je v novém muxu s AXN HD a rezervamy HD (doufejme že je tam místo na Eurosport2 HD)

 

Co se dříve psalo, tak Most i Teplice (Chomutov, Ústí, Litoměřice, Děčín,Louny, Meziboří, Litvínov) mají stejnou HS pro TV programy

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Stando, s tím Fne Living máš asi pravdu, nesledoval jsem.

Znamená to, že byl přidaný další multiplex? Nenaladil jsem.

S tou HS máš pravdu, budu hledat chybu u sebe (tedy v nastavení TransEdit, možná nemá nastavenu aktualizaci sítě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
No, moment... TLC bylo slibováno samotným vedením Discovery, nikoliv UPC. To samé platí o 16:9 u Discovery CEE. To, že v ani jednom případě Discovery nedodrželo slovo, není chyba UPC.

 

Pokuď vím tak TLC běží už delší dobu na UPC Direkt v češtině,tak nevím v čem vidíš to že Discovery nedodržely slovo.TLC je v češtině,pouze UPC ho zatím asi nechce zařadit do kabelovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

Praha 11: 2 nove muxy 770 / 6900 a druhy je "prazdny" 778 / 6900.Take zde na puvodnim miste barandova hd kanal ct4hd a brandov hd je jinde, dale 2x rezerva HD, AXN HD+(AXN HD) a jeste pribyl ID Discovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanál 112 Barrandov HD - běží

kanál 113 AXN HD - no access no activated (status code 5)

kanál 114 rezerva HD1 - no access no activated (status code 5)

kanál 115 rezerva HD2 - no access no activated (status code 5)

 

Pardubice 18:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to běží,

 

Pardubice, CT4 HD běží na kanále 83 místo Barrandovu HD, ten byl přesunut nakonec viz. výše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...